TURINIO MARKETINGAS

Jūsų kelias į viršų!

TURINIO MARKETINGAS

Įtraukiantys tekstai

Būdami pirmaujančia turinio marketingo agentūra, mes žinome, kaip sukurti svetainės tekstą, kuris paieškos sistemose įgauna daugiau matomumo ir pritraukia daugiau lankytojų į jūsų svetainę, pradeda pokalbius ir skatina konversijas. Mes suprantame, kad gera turinio rinkodara susijusi tik su vartotoju: nesvarbu, ar tai priverstų lankytojus nusipirkti produktą, pasidalyti straipsniu, pateikti nuorodą į pagrindinį puslapį, ar tai  tiesiog įgyti jų lojalumą, leidžiant jiems pozityviai našyti svetainėje.

Mes didžiuojamės nuodugnia analize, kurios imamės bendradarbiaudami su kiekvienu klientu.  Nustatome tikslinę auditoriją ir ištiriame konkurencinę aplinką. Mes įsiklausome į klientų  balso toną ir tada sukuriame naudingą, patrauklų turinį, kuris padeda užmegzti ilgalaikius ryšius tarp verslo ir tikslinių klientų. Paprasčiausia sukuriant švelnų SEO tekstą. 

Mūsų turinio rinkodara yra nukreipta į konversijas, tačiau tai dar nereiškia, kad ji bus mažiau optimizuota. Mes galime padaryti vienodai aukštus standartus. Skaitykite toliau ir sužinokite, kaip mes galime padėti jūsų verslui maksimaliai išnaudoti „Google“ meilę kokybiškam turiniui. 

Ar norėtumėte išgirsti daugiau apie mūsų paslaugas? Pasiteiraukite šiandien, mes nekantraujame gauti jūsų žinutę.

Sužinokite daugiau apie mūsų turinio marketingo paslaugas

SEO Agentūroje Artsfera mes esame ekspertai, vertinantys jūsų konkrečios tikslinės auditorijos poreikius ir tai ką galima padaryti norint juos pasiekti bei įkvėpti. Be kitų dalykų, mūsų turinio rinkodara apima:

Produktų ir paslaugų puslapio turinys
Redaguojame
Nuodugni ataskaita
DUK
Minties lyderystė
Infografika
Ir daug daugiau

Kitos mūsų paslaugos

Visos mūsų marketingo kampanijos yra pritaikytos prie unikalių klientų poreikių ir dažniausiai apsijungia su kitomis paslaugomis.
e pasto marketingas

Elektroninių Parduotuvių kūrimas

Mūsų specializacija yra mažmeninės prekybos įmonių svetainių kūrima ir rinkodara. Nesvarbu, ar norite perkelti savo internetinį verslą į kitą lygį, ar tik pradedate veiklą internete, mes esame čia, kad padėtume jums klestėti

Internetinių svetainių kūrimas

Mes deriname aukščiausius UX standartus, skaitmeninį dizainą ir SEO strategiją prie jūsų prekės ženklo. Mūsų misija yra sukurti puslapius, kurie jaudina ir įkvepia.

Konversiju optimizacija

Elektorninio pašto Marketingas

El. Pašto rinkodara yra nebrangi, tačiau daug grąžos duodantis marketingo būdas. Tai leidžianti palaikyti ar užmegzti ryšius su potencialiais klientais, kurie parodė susidomėjimą jūsų įmone, paslaugomis ar produktais.

Kodėl verta rinktis mus?

Kai dirbsite su mūsų turinio rinkodaros komanda, turėsite galimybę prisijungti prie žurnalistų ir tyrėjų, kurie išmoko kokybiško SEO tekstų rašymo meno. Pirmiausia jie yra  rašytojai, o tik tada  – turinio rinkodaros tekstų kūrėjai, jiems visada svarbiausia yra jūsų turinio vientisumas. Mūsų turinio komandos nariai šiuo metu nuolatos rašo garsiausius internetinius žurnalus, laikraščius ir platformas Lietuvoje. Jų kompetenciją, kuria galite pasitikėti. Glaudžiai bendradarbiaudami su mūsų SEO komanda, mūsų tekstų kūrėjai užtikrins, kad jūsų svetainės turinys ne tik pažymėtų reikiamus langelius paieškos sitemos gairėse, bet ir tikrai padėtų sukurti ryšį tarp jūsų prekės ženklo ir jūsų auditorijos.

Užpildykite šią trumpą formą

Susisieksime su jumis per 24 valandas