TURINIO MARKETINGAS

Jūsų kelias į viršų!

TURINIO MARKETINGAS

Įtraukiantys tekstai

Būdami pirmaujančia turinio marketingo agentūra, mes žinome, kaip sukurti svetainės tekstą, kuris paieškos sistemose įgauna daugiau matomumo ir pritraukia daugiau lankytojų į jūsų svetainę, pradeda pokalbius ir skatina konversijas. Mes suprantame, kad gera turinio rinkodara susijusi tik su vartotoju: nesvarbu, ar tai priverstų lankytojus nusipirkti produktą, pasidalyti straipsniu, pateikti nuorodą į pagrindinį puslapį, ar tai  tiesiog įgyti jų lojalumą, leidžiant jiems pozityviai našyti svetainėje.

Mūsų agentūros komandos nariai yra aktyvūs ir nuolatiniai žymiausių Lietuvos  internetinių laikraščių ir žurnalų, taip pat kitų pirmaujančių internetinių platformų bendradarbiai. Paprasčiau tariant: jie yra tikrai išskirtiniai tai ir žino ką daro.

Mes didžiuojamės nuodugnia analize, kurios imamės bendradarbiaudami su kiekvienu klientu.  Nustatome tikslinę auditoriją ir ištiriame konkurencinę aplinką. Mes įsiklausome į klientų  balso toną ir tada sukuriame naudingą, patrauklų turinį, kuris padeda užmegzti ilgalaikius ryšius tarp verslo ir tikslinių klientų. Paprasčiausia sukuriant švelnų SEO tekstą. 

Mūsų turinio rinkodara yra nukreipta į konversijas, tačiau tai dar nereiškia, kad ji bus mažiau optimizuota. Mes galime padaryti vienodai aukštus standartus. Skaitykite toliau ir sužinokite, kaip mes galime padėti jūsų verslui maksimaliai išnaudoti „Google“ meilę kokybiškam turiniui

Ar norėtumėte išgirsti daugiau apie mūsų paslaugas? Pasiteiraukite šiandien, mes nekantraujame gauti jūsų žinutę.

Sužinokite daugiau apie mūsų turinio marketingo paslaugas

SEO Agentūroje Artsfera mes esame ekspertai, vertinantys jūsų konkrečios tikslinės auditorijos poreikius ir tai ką galima padaryti norint juos pasiekti bei įkvėpti. Be kitų dalykų, mūsų turinio rinkodara apima:

Produktų ir paslaugų puslapio turinys;
Redaguojame;
Nuodugni ataskaita;
DUK;
Minties lyderystė;
Infografika;
Ir daug daugiau.

Kitos mūsų paslaugos

Visos mūsų marketingo kampanijos yra pritaikytos prie unikalių klientų poreikių ir dažniausiai apsijungia su kitomis paslaugomis.

Internetinių svetainių kūrimas

Puslapiai, kuriuos mes kuriame pritraukia daugiau lankytojų ir didina pardavimus.

Vartotojo kelionė (UX) ir Konversijų optimizacija (CRO)

Pakvieskite savo lankytojus į svetainę, kurios jie nepamirš. Puiki vartotojo kelionė lydi į didesnius pardavimus, o taip pat padeda pasiekti geresnių rezultatų paieškos sistemose.

Marketingas

Užsitikrinkite, kad jūsų verslas bus reikiamoje vietoje, reikiamu laiku. Mes galime jums padėti vystyti vietinį bei tarptautinį interneto marketingą.

Kodėl verta rinktis mus?

Kai dirbsite su mūsų turinio rinkodaros komanda, turėsite galimybę prisijungti prie žurnalistų ir tyrėjų, kurie išmoko kokybiško SEO tekstų rašymo meno. Pirmiausia jie yra  rašytojai, o tik tada  – turinio rinkodaros tekstų kūrėjai, jiems visada svarbiausia yra jūsų turinio vientisumas. Mūsų turinio komandos nariai šiuo metu nuolatos rašo garsiausius internetinius žurnalus, laikraščius ir platformas Lietuvoje. Jų kompetenciją, kuria galite pasitikėti. Glaudžiai bendradarbiaudami su mūsų SEO komanda, mūsų tekstų kūrėjai užtikrins, kad jūsų svetainės turinys ne tik pažymėtų reikiamus langelius paieškos sitemos gairėse, bet ir tikrai padėtų sukurti ryšį tarp jūsų prekės ženklo ir jūsų auditorijos.

Užpildykite šią trumpą formą

Susisieksime su jumis per 24 valandas