Elektroninių svetainių kūrimas

Jūsų kelias į viršų!

Internetinių svetainių kūrimas

Patikėkite savo elektroninę svetainę mūsų ekspertams

Mes deriname aukščiausius UX standartus, skaitmeninį dizainą ir  SEO strategiją prie jūsų prekės ženklo. 

Mūsų misija yra sukurti puslapius, kurie jaudina ir įkvepia. Nuo jūsų projekto pradžios iki pabaigos dirbame pagal užsakymą, užtikrindami 100% jūsų pasitenkinimą.

Esame nusistovėjusi, patyrusi ir patikima komanda, turinti daugiau nei dešimtmetį patirties teikiant specialius interneto dizaino sprendimus – mes turime visus reikiamus įrankius ir  daug patirties. 

Kaip mes dirbame?

Kaip pirmaujanti Lietuvoje interneto dizaino agentūra, nuo jūsų projekto pradžios iki pabaigos dirbsime pagal jūsų individualų projektą, pritaikytą jūsų poreikiams. Visos mūsų svetainės yra kruopščiai suprojektuotos, patyrusių kūrėjų.  Esame lanksti agentūra, pasirengusi imtis didelių ar mažų projektų.

Mūsų svetainės yra sukurtos taip, kad apimtų turinio valdymo sistemą (CMS), pritaikytą mūsų klientų poreikiams.

Siekiame ne tik tobulo elektromimės svetainės dizaino, tačiau ir  pritaikytą prie skirtingų įrenginių, UX ir vientisos kitų rinkodaros metodų derinio. Efektyvus svetainės dizainas gali padėti nukreipti kiekvieną rinkodaros kanalą. 

Kiekviena svetainė, kurią kuria mūsų interneto dizaino komanda, sklandžiai veikia mobiliuosiuose įrenginiuose dėka mūsų reaktyvaus dizaino, kodavimo ir technologijų.

Individualus elektroninių svetainių kūrimas: išsiskiria iš konkurentų dėl unikalaus ir individualaus dizaino.

Mūsų elektroninų svetainių  dizainuose atsižvelgiama į vartotojo navigaciją ir patogią vartotojo kelionę, optimizuotą naršymą, siekiant nukreipti svetainės lankytojus į gerai apgalvotą vartotojų konversijos tunelį. 

Atliksime išsamų rinkos tyrimą

Pradinėje stadijoje atliekame išsamią rinkos analizę. Tai leidžia mums padėti jūsų dizainui išsiskirti iš kitų jūsų industrijoje. Proceso metu mūsų ekspertų komanda glaudžiai bendradarbiaus su jumis. Tai jiems padeda geriau suprasti jūsų viziją ir padės apibrėžti jūsų prekės ženklą, naudojant patrauklų interneto dizainą.

Elektroninės svetainės maketas

Atlikę pradinius tyrimus, pradedame maketus. Tai apima pradines projektavimo koncepcijas ir prekės ženklo gaires, kurios bus pateiktos jūsų patvirtinimui. Kai patvirtinsite jums tinkantį dizainą pradėsime svetainės kūrimo darbus.

Elektroninės svetainės dizainas

Mes galime suprojektuoti bet ką – nuo vienos infografijos, svetainės dizaino iki visiško tinklalapio perprojektavimo. Jei planuojate visiškai pertvarkyti svetainę, mes visada parengiame galutinio projekto prototipą, kad parodytume, kaip kiekvienas elementas veikia praktiškai. Tai apims visas funkcijas, rodančias, ką tiksliai matys jūsų lankytojai.

Mes didžiuojamės, kad esame lanksti interneto svetainių kūrimo agentūra, galinti patenkinti visus jūsų reikalavimus. 

Rezultatai

Kai elektroninės dizainas bus patvirtinti,  bus galima įdiegti tiesioginėje svetainėje. Prieš dislokavimą ir po jo užtikrinsime, kad svetainė veiktų tinkamai. Tai užtikrins, kad jūsų vartotojai visada galės mėgautis sklandžia patirtimi. Baigę galime padėti sukurti specialius nukreipimo puslapius, pakartotinės rinkodaros banerių dizainus ir dar daugiau, kad užtikrintume prekės ženklo nuoseklų viešnimą. 

Užtikrinti Rezultatai

Mes turime laimingų klientų ratą ir pasiektus aukštus rezultatus. Mūsų paskirtas projekto specialistas bus pagrindinis jūsų kontaktas visoje jūsų svetainės kūrimo eigoje. Mums labai svarbu matyti patenkintus klientus, todėl siekiame maksimalaus rezultato kiekviename projekto žingsnyje. 

Kitos mūsų paslaugos

Visos mūsų marketingo kampanijos yra pritaikytos prie unikalių klientų poreikių ir dažniausiai apsijungia su kitomis paslaugomis.

Internetinių svetainių kūrimas

Puslapiai, kuriuos mes kuriame pritraukia daugiau lankytojų ir didina pardavimus.

Vartotojo kelionė (UX) ir Konversijų optimizacija (CRO)

Pakvieskite savo lankytojus į svetainę, kurios jie nepamirš. Puiki vartotojo kelionė lydi į didesnius pardavimus, o taip pat padeda pasiekti geresnių rezultatų paieškos sistemose.

Marketingas

Užsitikrinkite, kad jūsų verslas bus reikiamoje vietoje, reikiamu laiku. Mes galime jums padėti vystyti vietinį bei tarptautinį interneto marketingą.

Dažniausiai užduodami klausimai apie elektroninės svetainės sukūrimą.

Kiek laiko užtruks mano svetainės sukūrimas?

Kiekvienos vienos svetainės projekto trukmė priklausys nuo kelių veiksnių: svetainės dydžio, jos kūrimui reikalingų išteklių ir visų papildomų technologinių elementų, kuriuos norėtumėte įtraukti į savo elektroninius namus.

Kas įskaičiuota į jūsų svetainių kūrimo paslaugas?

Svetainės kūrimo procesas susideda iš daugybės skirtingų etapų, kurių kiekvienas padeda mūsų svetainių dizaineriams įgyti išsamesnį supratimą apie tai, kaip norite, kad jūsų svetainė atrodytų. Nuo pradinių tyrimų ir bendradarbiavimo etapo iki projekto patvirtinimo, projektavimo ir svetainės paleidimo mes kruopščiai dirbame prie  kiekvieno svetainės kūrimo proceso aspekto.

Aš jau turiu svetainę, bet noriu naujo dizaino. Ar galite padėti?

Absoliučiai. Esame pasirengę pradėti visiškai naujus internetinio dizaino projektus ir atnaujinti jau esamą projektą, kad padėtume jums modernizuoti savo išvaizdą. Mes tarsimes su jumis kiekviename etape, kad įsitikintume, jog jūsų svetainės dizainas atitiks jūsų lūkesčius.

Kokias kitas paslaugas jus teikiate?

Mūsų SEO agentūra  yra nepaprastai universali ir gali suteikti jums įvairių pasiūlymų. Tai apima elektroninės parduotuvės  sukūrimą, skaitmeninio marketingo paslaugas, Google reklamos optimizavimą ir dar daug daugiau. Tiesiog susisiekite ir aptarkite savo reikalavimus, ir mes galime pateikti jums sprendimą.

Užpildykite šią trumpą formą

Susisieksime su jumis per 24 valandas