Elektroninių svetainių kūrimas

Jūsų kelias į viršų!

Inovatyvus dizainas Jūsų Internetinei Svetainei

Internetinės svetainės dizainas

Mūsų tikslas yra sukurti šiuolaikiškas, stilingas svetaines, akcentuojančias funkcionalumą, patogumą ir konkurecingumą jūsų srities rinkoje. 
Mes siūlome viską – nuo paprastų svetainių iki sudėtingų internetinių portalų ir elektroninės prekybos parduotuvių. Kiekviena svetainė yra sukurta su visiškai veikiančia turinio valdymo sistema, pavyzdžiui, „WordPress“, „Craft“ ar „Magento“, leidžiančia jums patiems valdyti svetainę.

Mūsų aukštos kvalifikacijos dizaineriai  specializuojasi greitame ir patikimame tiek front-end, tiek back-end internetinių svetainių kūrime. Visos mūsų svetainės yra visiškai prisitaikančios ir sukurtos, kad tiktų tiek mobiliesiems, tiek planšetiniams kompiuteriams, taip pat naujausioms „Google Chrome“, „Firefox“ ir „Internet Explorer“ versijoms, kad visi jūsų vartotojai galėtų džiaugtis jūsų nauja svetaine.

Mes dirbame su daugeliu aukšto lygio klientų ir turime  puikią reputaciją teikdami aukščiausios kokybės specialias svetaines. Kreipkitės šiandien ir aptarkime, kaip galime sukurti svetainę jūsų įmonei.

e pasto marketingas

Elektroninių Parduotuvių kūrimas

Mūsų specializacija yra mažmeninės prekybos įmonių svetainių kūrima ir rinkodara. Nesvarbu, ar norite perkelti savo internetinį verslą į kitą lygį, ar tik pradedate veiklą internete, mes esame čia, kad padėtume jums klestėti

Internetinių svetainių kūrimas

Mes deriname aukščiausius UX standartus, skaitmeninį dizainą ir SEO strategiją prie jūsų prekės ženklo. Mūsų misija yra sukurti puslapius, kurie jaudina ir įkvepia.

Konversiju optimizacija

Konversijų Optimizacija (CRO)

CRO iš esmės yra būdas padidinti konversijų skaičių jūsų svetainėje, nedidinant lankytojų srauto. Kartais paprasčiausi dizaino sprendimai gali padidinti jūsų konversijas. Leiskite Jums parodyti stebuklus jūsų svetainėje.

Konversiju optimizacija

Elektorninio pašto Marketingas

El. Pašto rinkodara yra nebrangi, tačiau daug grąžos duodantis marketingo būdas. Tai leidžianti palaikyti ar užmegzti ryšius su potencialiais klientais, kurie parodė susidomėjimą jūsų įmone, paslaugomis ar produktais.

Auditas -> konsultacija-> Veiksmas

SEO Agentūra Artsfera siūlo nepriklausomus ir nešališkus svetainės auditus, kurių metu analizuojame jūsų svetainės būklę ir SEO kampaniją.

online reputacijos Valdymas

Kiekviena įmonė ir asmuo palieka viešą skaitmeninį pėdsaką. Mūsų skaitmeninės reputacijos auditas nustato jūsų pažeidžiamumą dėl reputacijos, privatumo ir saugumo.

Internetinių svetainių kūrimas

Patikėkite savo elektroninę svetainę mūsų ekspertams

Mes deriname aukščiausius UX standartus, skaitmeninį dizainą ir  SEO strategiją prie jūsų prekės ženklo. 

Mūsų misija yra sukurti puslapius, kurie jaudina ir įkvepia. Nuo jūsų projekto pradžios iki pabaigos dirbame pagal užsakymą, užtikrindami 100% jūsų pasitenkinimą.

Esame nusistovėjusi, patyrusi ir patikima komanda, turinti daugiau nei dešimtmetį patirties teikiant specialius interneto dizaino sprendimus.

Kaip mes dirbame?

Kaip pirmaujanti Lietuvoje interneto dizaino agentūra, nuo jūsų projekto pradžios iki pabaigos dirbsime pagal jūsų individualų projektą, pritaikytą jūsų poreikiams. Visos mūsų svetainės yra kruopščiai suprojektuotos, patyrusių kūrėjų.  Esame lanksti agentūra, pasirengusi imtis didelių ar mažų projektų.

Mūsų svetainės yra sukurtos taip, kad apimtų turinio valdymo sistemą (CMS), pritaikytą mūsų klientų poreikiams.

Siekiame ne tik tobulo elektromimės svetainės dizaino, tačiau ir  pritaikytą prie skirtingų įrenginių, UX ir vientisos kitų rinkodaros metodų derinio. Efektyvus svetainės dizainas gali padėti nukreipti sėkmingo tikslo link kiekvieną rinkodaros kanalą. 

Kiekviena svetainė, kurią kuria mūsų interneto dizaino komanda, sklandžiai veikia mobiliuosiuose įrenginiuose dėka mūsų reaktyvaus dizaino, kodavimo ir technologijų.

Individualus elektroninių svetainių kūrimas: išsiskiria iš konkurentų dėl unikalaus ir individualaus dizaino.

Mūsų elektroninų svetainių  dizainuose atsižvelgiama į vartotojo navigaciją ir patogią vartotojo kelionę, optimizuotą naršymą, siekiant nukreipti svetainės lankytojus į gerai apgalvotą vartotojų konversijos tunelį. 

Atliksime išsamų rinkos tyrimą

Pradinėje stadijoje atliekame išsamią rinkos analizę. Tai leidžia mums padėti jūsų dizainui išsiskirti iš kitų jūsų industrijoje. Proceso metu mūsų ekspertų komanda glaudžiai bendradarbiaus su jumis. Tai jiems padeda geriau suprasti jūsų viziją ir padės apibrėžti jūsų prekės ženklą, naudojant patrauklų interneto dizainą.

Elektroninės svetainės maketas

Atlikę pradinius tyrimus, pradedame maketus. Tai apima pradines projektavimo koncepcijas ir prekės ženklo gaires, kurios bus pateiktos jūsų patvirtinimui. Kai patvirtinsite jums tinkantį dizainą pradėsime svetainės kūrimo darbus.

Elektroninės svetainės dizainas

Mes galime suprojektuoti bet ką – nuo vienos infografijos, svetainės dizaino iki visiško tinklalapio perprojektavimo. Jei planuojate visiškai pertvarkyti svetainę, mes visada parengiame galutinio projekto prototipą, kad parodytume, kaip kiekvienas elementas veikia praktiškai. Tai apims visas funkcijas, rodančias, ką tiksliai matys jūsų lankytojai.

Mes didžiuojamės, kad esame lanksti interneto svetainių kūrimo agentūra, galinti patenkinti visus jūsų reikalavimus. 

Rezultatai

Kai elektroninės dizainas bus patvirtinti,  bus galima įdiegti tiesioginėje svetainėje. Prieš dislokavimą ir po jo užtikrinsime, kad svetainė veiktų tinkamai. Tai užtikrins, kad jūsų vartotojai visada galės mėgautis sklandžia patirtimi. Baigę galime padėti sukurti specialius nukreipimo puslapius, pakartotinės rinkodaros banerių dizainus ir dar daugiau, kad užtikrintume prekės ženklo nuoseklų viešnimą. 

Užtikrinti Rezultatai

Mes turime laimingų klientų ratą ir pasiektus aukštus rezultatus. Mūsų paskirtas projekto specialistas bus pagrindinis jūsų kontaktas visoje jūsų svetainės kūrimo eigoje. Mums labai svarbu matyti patenkintus klientus, todėl siekiame maksimalaus rezultato kiekviename projekto žingsnyje. 

Kitos mūsų paslaugos

Visos mūsų marketingo kampanijos yra pritaikytos prie unikalių klientų poreikių ir dažniausiai apsijungia su kitomis paslaugomis.

SEO paslaugos

Pritraukiame kokybiškus lankytojus į jų internetinius namus, nuolatos didindami matomumą paieškos sistemose kaip Google, Bing, Yahoo ir kt. Didiname konversijų skaičių, pardavimus ir užklausas.

SEO Paslaugos

Google reklama/PPC

Nėra kitos tokios įvairiapusiškos marketingo platformos kaip Google AdWords. Šioje plaformoje lengvai išmatuosite marketingo kampanijų rezultatus ir pasieksite savo tikslinę auditoriją.

el pašto maretingas

Turinio marketingas

Mes suprantame, kad gera turinio rinkodara susijusi tik su vartotoju: nesvarbu, ar tai priverstų lankytojus nusipirkti produktą, pasidalyti straipsniu, pateikti nuorodą į pagrindinį puslapį

Mes turime atsakymus į jūsų klausimus

Paklausk mūsų

Kiekvienos vienos svetainės projekto trukmė priklausys nuo kelių veiksnių: svetainės dydžio, jos kūrimui reikalingų išteklių ir visų papildomų technologinių elementų, kuriuos norėtumėte įtraukti į savo elektroninius namus.

Absoliučiai. Esame pasirengę pradėti visiškai naujus internetinio dizaino projektus ir atnaujinti jau esamą projektą, kad padėtume jums modernizuoti savo išvaizdą. Mes tarsimes su jumis kiekviename etape, kad įsitikintume, jog jūsų svetainės dizainas atitiks jūsų lūkesčius.

Svetainės kūrimo procesas susideda iš daugybės skirtingų etapų, kurių kiekvienas padeda mūsų svetainių dizaineriams įgyti išsamesnį supratimą apie tai, kaip norite, kad jūsų svetainė atrodytų. Nuo pradinių tyrimų ir bendradarbiavimo etapo iki projekto patvirtinimo, projektavimo ir svetainės paleidimo mes kruopščiai dirbame prie  kiekvieno svetainės kūrimo proceso aspekto.

Mūsų SEO agentūra  yra nepaprastai universali ir gali suteikti jums įvairių pasiūlymų. Tai apima elektroninės parduotuvės  sukūrimą, skaitmeninio marketingo paslaugas, Google reklamos optimizavimą ir dar daug daugiau. Tiesiog susisiekite ir aptarkite savo reikalavimus, ir mes galime pateikti jums sprendimą.

Užpildykite šią trumpą formą

Susisieksime su jumis per 24 valandas