SEO Paslaugos

Jūsų kelias į viršų!

Skaitmeninė rinkodara kuri nuveda į sėkmę

SEO Paslaugos

Paieškos sistemos optimizavimas (SEO) yra jūsų svetainės matomumo padidinimas „Google“ organinės paieškos rezultatuose ir nukreiptas į jūsų  tikslinę auditoriją. Tai yra pagrindinis bet kurios skaitmeninės rinkodaros strategijos komponentas, kartu su Google Reklamaturinio rinkodara,  ir kitais kanalais. 

Lyderiaujanti paieškos sistemų optimizavimo įmonė – SEO Agentūra Artsfera

Kuriame jūsų svetainės stiprumą ir reitingus naudodami tvarias organinės paieškos sistemų optimizavimo paslaugas, kurios pritraukia aukštos kokybės klientus į jūsų svetainę. Mes sutelkiame dėmesį į etiškus ir tvarius metodus, kad sukurtume jūsų svetainės sveiką ir pritraukiantį profilį. Atsisveikinkite su neveikiančia svetaine, kurios niekas nesilanko, ir pasisveikinkite su nuolatiniu naujų potencialių klientų srautu.

Tai ekonomiškiausias būdas pasiekti verslo sėkmę internetu.  Efektyvi paieškos sistemų optimizavimo strategija leidžia pasiekti ilgalaikius ir tvarius rezultatus. Būkite matomi paieškos sistemose kaip Google ar Bing, tai pagrindinis būdas rasti naujus klientus jūsų siūlomoms paslaugoms ar verslui.

Problema ta, kad nedaugelis verslo savininkų ar rinkodaros vadybininkų turi tinkamus mokymus, žinias ar laiko, kad įvykdytų stiprią SEO strategiją. Jeigu jūs nesate pirmame puslapyje pagal pagrindinius jūsų srities raktažodžius galite būti tikri, kad jūsų konkurentai jau dirba su SEO Agentūra.

SEO paslaugos

Pritraukiame kokybiškus lankytojus į jų internetinius namus, nuolatos didindami matomumą paieškos sistemose kaip Google, Bing, Yahoo ir kt. Didiname konversijų skaičių, pardavimus ir užklausas.

SEO Paslaugos

Google reklama/PPC

Nėra kitos tokios įvairiapusiškos marketingo platformos kaip Google AdWords. Šioje plaformoje lengvai išmatuosite marketingo kampanijų rezultatus ir pasieksite savo tikslinę auditoriją.

el pašto maretingas

Turinio marketingas

Mes suprantame, kad gera turinio rinkodara susijusi tik su vartotoju: nesvarbu, ar tai paskatintų lankytojus nusipirkti produktą, pasidalyti straipsniu ar pateikti nuorodą į pagrindinį puslapį

e pasto marketingas

Raktažodžių tyrimas

„SEO Agentūra Artsfera“ naudos duomenis, gautus per pirmuosius keturis etapus, taip pat statistiką, įskaitant srauto apimtį, paieškos užklausas, kad sudarytų raktinių žodžių sąrašą, kuriuos naudosime stebėdami kampanijos eigą kaip vieną iš daugelio kampanijos KPI

Auditas -> konsultacija-> Veiksmas

SEO Agentūra Artsfera siūlo nepriklausomus ir nešališkus svetainės auditus, kurių metu analizuojame jūsų svetainės būklę ir SEO kampaniją. Susisiekite su mumis ir mes atliksime jūsų svetainės auditą nemokamai bei pakonsultuosime.

Konversiju optimizacija

Konversijų Optimizacija (CRO)

CRO iš esmės yra būdas padidinti konversijų skaičių jūsų svetainėje, nedidinant lankytojų srauto. Kartais paprasčiausi dizaino sprendimai gali padidinti jūsų konversijas. Leiskite Jums parodyti stebuklus jūsų svetainėje.

Mes atliekame išsamią, profesionalią analizę, ko ieško jūsų tiksliniai klientai, kad jie galėtų rasti jūsų svetainę, o ne jūsų konkurentą.

Kai jūsų klientai ieško produktų ar paslaugų internete, jie dažniausiai tai daro per  paieškos sistemas, tokias kaip „Google“ ar „Bing“. Jie įveda raktinį žodį, o paieškos sistema skelbia geriausius to raktinio žodžio rezultatus. Galbūt nežinote, ką jūsų tiksliniai klientai įveda į paieškos sistemas, bet mes galime tai sužinoti už jus. Mes žinome, kaip veikia „Google SEO“, ir naudojame pažangius, tikslius įrankius, kurie gali mums pasakyti, ko ieško jūsų tiksliniai klientai. Dar svarbiau, mes galime įsitikinti, kad jie ras jūsų verslą – aplenkdami jūsų konkurentus internete.

Gaukite didesnę investicijų grąžą

Ar vis dar išleidžiate pinigus katalogų sąrašams, brošiūroms ir kitoms tradicinėms ir nepamatuojamoms reklamos priemonėms? SEO darbai gali padėti sumažinti rinkodaros išlaidas ir gauti geresnę grąžą per mūsų paieškos sistemų rinkodaros ir optimizavimo kampanijas. Rezultatai bus ilgalaikiai, ekologiški, prieinami ir svarbiau išmatuojami. Laikui bėgant gerėjant paieškos sistemų reitingams, gerės ir srautas bei pardavimai.

Mes pasirūpinsime techniniu ir kūrybiniu darbu, kad jūs galėtumėte sutelkti dėmesį į savo verslą

SEO Agentūra Artsfera yra skirta padėti išplėsti jūsų verslą. Tai gana paprasta tuo, kad laikas, kurį įdedame į paieškos sistemos optimizavimą, yra lygus gautiems rezultatams. Suplanuokime jūsų SEO strategiją ir atlikime visus susijusius techninius ir kūrybinius darbus.

Jei naudositės mūsų SEO paslaugomis, reiškia, kad galite sutelkti dėmesį į svarbesnius savo verslo aspektus –  naujus klientus, užtikrinti, kad jūsų verslas veiktų sklandžiai, ir valdyti pelną. Įsivaizduokite, ką jums reikštų, jei jūsų svetainė pritrauktų daugiau potencialių klientų be jūsų papildomų pastangų.

Ar norėtumėte išgirsti daugiau apie mūsų paslaugas? Pasiteiraukite šiandien, mes nekantraujame gauti jūsų žinutę.

Pranešime apie jūsų SEO kampanijos pažangą

SEO svetainės optimizavimas paieškos sistemoms užtrunka. Mes tikime, kad esame atskaitingi savo klientams per visą paieškos sistemos optimizavimo procesą. Kiekvieną mėnesį pamatysite savo užsakytos kampanijos darbus, pasiektų reitingų padidėjimą ir gautą srautą į savo svetainę. Taip pat galime pažvelgti į tai, kaip įvertinti jūsų svetainės srautą ir pagerinti konversijų rodiklius, kad jūsų buvimas internete būtų dar efektyvesnis.

Ką jūsų verslui reikštų tikslinių potencialių klientų pritraukimas iš „Google“, „Bing“ ir „Yahoo“ Mes esame čia, kad pasiūlytume etiškas, tvarias ir efektyvias SEO paslaugas. 

Mes turime atsakymus į Jūsų klausimus

Paklauskite mūsų

Paieškos sistemos optimizavimas (SEO) yra jūsų svetainės matomumo padidinimas „Google“ organinės paieškos rezultatuose, nukreiptas į jūsų  tikslinę auditoriją. Tai yra pagrindinis bet kurios skaitmeninės rinkodaros strategijos komponentas , kartu su Google Reklama , turinio rinkodara ir kitais kanalais, ir jei visi šie komponentai bus sustyguoti teisingai,  jūs neišvegsite sėkmės.

Būdama viena iš pirmaujančių SEO agentūrų „Artsfera“ galime padėti jums patobulinti visus jūsų svetainės elementus, kurie yra esminiai sėkmingos SEO strategijos pagrindas.

Mes galime atlikti patobulintus SEO techninius auditus,  kad įsitikintume, jog nėra jokių techninių kliūčių, galinčių turėti įtakos jūsų našumui. Mes atliekame nuodugnius raktinių žodžių tyrimus, svetainių perkėlimo paslaugas, turinio rinkodarą , SEO elektroninės komercijos optimizavimą ir, žinoma,  atgalinių nuorodų kūrimo taktiką. Mes esame SEO agentūra, kuri turi visus reikiamus įgūdžius, kad jūsų įmonė galėtų pasiekti stulbinančius rezultatus. 

Mes dirbsime kartu su jumis teikdami tik jums pritaikytas paslaugas, padedančias jums užimti aukštus reitingus pagal populiariausius raktaždžius jūsų srityje ir nukreipdami kokybišką vartotojų srautą į jūsų svetain

Mes analizuojame jūsų poreikius ir tiksliai nustatome, ko reikia jiems patenkinti. Kaip jūsų SEO agentūra, mes visada atliekame:

 
  • Raktinių žodžių tyrimai, pagrįsti paieškos tendencijų analize
  • Visi techniniai auditai
  • Vaizduojamojo turinio kūrimas ir planavimas
  • Tikslinė veikla siekiant gauti nuorodas ir paskatinti vartotojų srautą
  • Išsamios mėnesinės ataskaitos, kuriose išsamiai aprašomi laimėjimai ir tolesni veiksmai, kartu su rezultatų analize
 

Kaip matote, mūsų SEO strategija apima daugybę sričių – pradedant labai techninėmis užduotimis, tokiomis kaip serverio analizė, sugadintų puslapių identifikavimas ir taisymas, užtikrinant, kad jūsų svetainė būtų optimizuota mobiliesiems, iki kūrybingesnių aspektų, tokių kaip tekstų optimizavimas ir patobulinimas. Mūsų daugialypis požiūris užtikrina, kad kiekviena jūsų svetainės dalis bus patobulinta (ir visada su jūsų aiškiomis žiniomis bei leidimu).

Mes taip pat prisiimsime tai, ką vadiname išoriniu SEO. Tai apima jūsų svetainės autoriteto didinimą ir išorinių nuorodų kūrimą. Mes esame labai patyrę šioje nepaprastai sunkioje srityje, tačiau naudodami patikimus ir idėjinius ryšių gavimo būdus ( turinio kūrimą, tendencijų stebėjimą internete, jūsų srities ir konkurentų analizę) galime perkelti jūsų svetainės SEO į kitą lygį,  kaip tai padarėme daugeliui dabartinių ir buvusių klientų.

SEO yra viena iš skaitmeninio marketingo dalių.  Dažniausia užsakoma su kitomis paslaugomis , kaip konversijų optimizavimas, elekroninio pašto marketingas, turinio marketingas ir kt. Priklausomai nuo paketo kurį pasirinksite. SEO agentūroje Artsfera kainos varijuoja nuo 150€ iki 550€

Įgyvendinti SEO reikia daug laiko. Net ir patys Google darbuotojai sako: “SEO tai labai ilgas žaidimas”,  reikalaujatis ilgalaikių ir nuoseklių pastangų, kad pasiektumėte norimus rezultatus. Progresą galite matyti jau po trijų mėnesių, tačiau gryžtamąją realią grąžą pajusite po 6 – 18 mėnesių. Vienareikšmiškai dėti šias pastangas apsimoka, tai ilgalaikė investicija. 

Ar norėtumėte išgirsti daugiau apie mūsų paslaugas? Pasiteiraukite šiandien, mes nekantraujame gauti jūsų žinutę.

Kitos mūsų paslaugos

Visos mūsų marketingo kampanijos yra pritaikytos prie unikalių klientų poreikių ir dažniausiai apsijungia su kitomis paslaugomis.
e pasto marketingas

Elektroninių Parduotuvių kūrimas

Mūsų specializacija yra mažmeninės prekybos įmonių svetainių kūrima ir rinkodara. Nesvarbu, ar norite perkelti savo internetinį verslą į kitą lygį, ar tik pradedate veiklą internete, mes esame čia, kad padėtume jums klestėti

Internetinių svetainių kūrimas

Mes deriname aukščiausius UX standartus, skaitmeninį dizainą ir SEO strategiją prie jūsų prekės ženklo. Mūsų misija yra sukurti puslapius, kurie jaudina ir įkvepia.

Konversiju optimizacija

Elektorninio pašto Marketingas

El. Pašto rinkodara yra nebrangi, tačiau daug grąžos duodantis marketingo būdas. Tai leidžianti palaikyti ar užmegzti ryšius su potencialiais klientais, kurie parodė susidomėjimą jūsų įmone, paslaugomis ar produktais.

Užpildykite šią trumpą formą

Susisieksime su jumis per 24 valandas