SEO Paslaugos

Jūsų kelias į viršų!

Skaitmeninė rinkodara kuri nuveda į sėkmę

SEO Paslaugos

Paieškos sistemos optimizavimas (SEO) yra jūsų svetainės matomumo padidinimas „Google“ organinės paieškos rezultatuose ir nukreiptas į jūsų  tikslinę auditoriją. Tai yra pagrindinis bet kurios skaitmeninės rinkodaros strategijos komponentas, kartu su Google Reklama , turinio rinkodara,  ir kitais kanalais. 

SEO paslaugos

Pritraukiame kokybiškus lankytojus į jų internetinius namus, nuolatos didindami matomumą paieškos sistemose kaip Google, Bing, Yahoo ir kt. Didiname konversijų skaičių, pardavimus ir užklausas.

Google reklama/PPC

Nėra kitos tokios įvairiapusiškos marketingo platformos kaip Google AdWords. Šioje plaformoje lengvai išmatuosite marketingo kampanijų rezultatus ir pasieksite savo tikslinę auditoriją.

el pašto maretingas

Turinio marketingas

Mes suprantame, kad gera turinio rinkodara susijusi tik su vartotoju: nesvarbu, ar tai priverstų lankytojus nusipirkti produktą, pasidalyti straipsniu, pateikti nuorodą į pagrindinį puslapį

e pasto marketingas

Raktažodžių tyrimas

„SEO Agentūra Artsfera“ naudos duomenis, gautus per pirmuosius keturis etapus, taip pat statistiką, įskaitant srauto apimtį, paieškos užklausas, kad sudarytų raktinių žodžių sąrašą, kuriuos naudosime stebėdami kampanijos eigą kaip vieną iš daugelio kampanijos KPI

Auditas -> konsultacija-> Veiksmas

SEO Agentūra Artsfera siūlo nepriklausomus ir nešališkus svetainės auditus, kurių metu analizuojame jūsų svetainės būklę ir SEO kampaniją.

Konversiju optimizacija

Konversijų Optimizacija (CRO)

CRO iš esmės yra būdas padidinti konversijų skaičių jūsų svetainėje, nedidinant lankytojų srauto. Kartais paprasčiausi dizaino sprendimai gali padidinti jūsų konversijas. Leiskite Jums parodyti stebuklus jūsų svetainėje.

Mes turime atsakymus į Jūsų klausimus

Paklauskite mūsų

Paieškos sistemos optimizavimas (SEO) yra jūsų svetainės matomumo padidinimas „Google“ organinės paieškos rezultatuose, nukreiptas į jūsų  tikslinę auditoriją. Tai yra pagrindinis bet kurios skaitmeninės rinkodaros strategijos komponentas , kartu su Google Reklama , turinio rinkodara ir kitais kanalais, ir jei visi šie komponentai bus sureguliuoti teisingai,  jūs neišvegsite sėkmės.

Būdama viena iš pirmaujančių SEO agentūrų „Artsfera“ galime padėti jums patobulinti visus jūsų svetainės elementus, kurie yra esminiai sėkmingos SEO strategijos pagrindas.

Mes galime atlikti patobulintus SEO techninius auditus,  kad įsitikintume, jog nėra jokių techninių kliūčių, galinčių turėti įtakos jūsų našumui. Mes atliekame nuodugnius raktinių žodžių tyrimus, svetainių perkėlimo paslaugas, turinio rinkodarą , SEO elektroninės komercijos optimizavimą ir, žinoma,  atgalinių nuorodų kūrimo taktiką. Mes esame SEO agentūra, kuri turi visus reikiamus įgūdžius, kad jūsų įmonė galėtų pasiekti stulbinančius rezultatus. 

Mes dirbsime kartu su jumis teikdami tik jums pritaikytas paslaugas, padedančias jums užimti aukštus reitingus pagal populiariausius raktaždžius jūsų srityje ir nukreipdami kokybišką vartotojų srautą į jūsų svetainę. 

Mes analizuojame jūsų poreikius ir tiksliai nustatome, ko reikia jiems patenkinti. Kaip jūsų SEO agentūrą, mes visada įtrauksime:

 
  • Raktinių žodžių tyrimai, pagrįsti paieškos tendencijų analize
  • Visi techniniai auditai
  • Vaizduojamojo turinio kūrimas ir planavimas
  • Tikslinė veikla siekiant gauti nuorodas ir paskatinti vartotojų srautą
  • Išsamios mėnesinės ataskaitos, kuriose išsamiai aprašomi laimėjimai ir tolesni veiksmai, kartu su rezultatų analize
 

Kaip matote, mūsų SEO strategija apima daugybę sričių – pradedant labai techninėmis užduotimis, tokiomis kaip serverio analizė, sugadintų puslapių identifikavimas ir taisymas, užtikrinant, kad jūsų svetainė būtų optimizuota mobiliesiems, iki kūrybingesnių aspektų, tokių kaip tekstų optimizavimas ir patobulinimas. Mūsų daugialypis požiūris užtikrina, kad kiekviena jūsų svetainės dalis bus patobulinta (ir visada su jūsų aiškiomis žiniomis bei leidimu).

Mes taip pat prisiimsime tai, ką vadiname išoriniu SEO. Tai apima jūsų svetainės autoriteto didinimą ir išorinių nuorodų kūrimą. Mes esame labai patyrę šioje nepaprastai sunkioje srityje, tačiau naudodami patikimus ir idėjinius ryšių gavimo būdus ( turinio kūrimą, tendencijų stebėjimą internete, jūsų srities ir konkurentų analizę) galime perkelti svetainės SEO į kitą lygį,  kaip tai padarėme daugeliui dabartinių ir buvusių klientų.

Seo yra viena iš skaitmeninio marketingo dalių.  Dažniausia užsakoma su kitomis paslaugomis , kaip konversijų optimizavimas, elekroninio pašto marketingas, turinio marketingas ir kt. Priklausomai nuo paketo kurį pasirinksite. SEO agentūroje Artsfera kainos varijuoja nuo 150€ iki 550€

Įgyvendinti SEO reikia daug laiko. Net ir patys Google darbuotojai sako: “SEO tai labai ilgas žaidimas”,  reikalaujatis ilgalaikių ir nuoseklių pastangų, kad pasiektumėte norimus rezultatus. Progresą galite matyti jau po trijų mėnesių, tačiau gryžtamąją realią grąžą pajusite po 6 – 18 mėnesių. Vienareikšmiškai dėti šias pastangas apsimoka, tai ilgalaikė investicija. 

Ar norėtumėte išgirsti daugiau apie mūsų paslaugas? Pasiteiraukite šiandien, mes nekantraujame gauti jūsų žinutę.

Kitos mūsų paslaugos

Visos mūsų marketingo kampanijos yra pritaikytos prie unikalių klientų poreikių ir dažniausiai apsijungia su kitomis paslaugomis.
e pasto marketingas

Elektroninių Parduotuvių kūrimas

Mūsų specializacija yra mažmeninės prekybos įmonių svetainių kūrima ir rinkodara. Nesvarbu, ar norite perkelti savo internetinį verslą į kitą lygį, ar tik pradedate veiklą internete, mes esame čia, kad padėtume jums klestėti

Internetinių svetainių kūrimas

Mes deriname aukščiausius UX standartus, skaitmeninį dizainą ir SEO strategiją prie jūsų prekės ženklo. Mūsų misija yra sukurti puslapius, kurie jaudina ir įkvepia.

Konversiju optimizacija

Elektorninio pašto Marketingas

El. Pašto rinkodara yra nebrangi, tačiau daug grąžos duodantis marketingo būdas. Tai leidžianti palaikyti ar užmegzti ryšius su potencialiais klientais, kurie parodė susidomėjimą jūsų įmone, paslaugomis ar produktais.

Užpildykite šią trumpą formą

Susisieksime su jumis per 24 valandas 

mūsų užduotis jūsų sėkmingas verslas

kilkime į viršų drauge