SEO oPTIMIZACIJA

Jūsų kelias į viršų!

SEO Optimizacija. Kaip mes kilame į viršų?

Iškilk aukščiau už kitus

Mūsų internetinė SEO agentūra įsikūrusi Vilniuje, tačiau dirbame visoje Europoje. Turime klientų Lietuvoje, Ispanijoje ir Jungtinėje Karalystėje. Dirbame skirtingose industrijose, todėl niekada nesustojame ir netaikome tos pačios strategijos dviems kilentams. Visada randame vienintelį ir unikalų kelią. 

Mes dirbame su smulkiais ir vidutiniais verslais. O mūsų komanda atrinkta labai kruopščiai, turinti didelę patirtį interneto rinkodaroje. Mūsų specialistai dirba skirtinguose sektoriuose ir turi visus reikalingus įgūdžius, net ir patiems kompleksiškiausiams projektams. Mūsų siekis būti geriausia SEO agentūra Lietuvoje. Ir to siekiame, kruopščiu ir nuošidžiu darbu. Šią ambiciją taikome ne tik sau, tačiau ir dirbdami su savo klientų verslais. 

Didžiausią pasitenkinimą jaučiame tada, kai matome savo laimingus  kientus. O kad matytume patenkintus klientus stengiames atliepti jų lūkesčius. Pritraukiame kokybiškus lankytojus į jų internetinius namus, nuolatos didindami matomumą paieškos sistemose kaip Google, Bing, Yahoo ir kt. Didiname konversijų skaičių, pardavimus ir užklausas. 

Kaip mes dirbame?

Mes išanalizuojame didžiulius kiekius duomenų tam, kad sukurtume geriausią patirtį vartotojui jūsų svetainėj. Tada skuriame įdomų, žingeidų, išskirtinį, vertą dalintis turinį ir pradedame tikslinę internetinę viešųjų ryšių kampaniją.  Sukuriame puikias nuorodas į jūsų svetainę, taip prisidėdami prie online matomumo.

Viena pagrindinių optimizavimo ašių – vidinis puslapio optimizavimas, visa tai pagrindžiame kruopščia analize, raktažodžių atrinkimu, puslapio auditu ir skaičiais grįsto tyrimo.  Esant poreikiui prekės ženklo strategiją sustipriname pasitelkdami socialines medijos marketingą.

Mes laikomės ‘Google gairių, todėl jūs galite lengvai atsipūsti žinodami, kad jūsų rezultatai paieškos sitemose yra tvarūs, ir kad kiekvienas jūsų išleistas euras yra investicija į dabartį ir ateitį. 

Mūsų požiūris ir prieiga prie darbo yra analitinė. Mūsų tikslai ir strategijos yra pagrįsti plačiais ir gyliais duomenimis. Mes kuriame efektyvias, į rezultatus orientuotas kampanijas. Mūsų klientai konsultuojami kiekviename žingsnyje, o ilgalaikė investicijų grąža visada yra mūsų tikslas. 

SEO paslaugos

Pritraukiame kokybiškus lankytojus į jų internetinius namus, nuolatos didindami matomumą paieškos sistemose kaip Google, Bing, Yahoo ir kt. Didiname konversijų skaičių, pardavimus ir užklausas.

SEO Paslaugos

Google reklama/PPC

Nėra kitos tokios įvairiapusiškos marketingo platformos kaip Google AdWords. Šioje plaformoje lengvai išmatuosite marketingo kampanijų rezultatus ir pasieksite savo tikslinę auditoriją.

el pašto maretingas

Turinio marketingas

Mes suprantame, kad gera turinio rinkodara susijusi tik su vartotoju: nesvarbu, ar tai priverstų lankytojus nusipirkti produktą, pasidalyti straipsniu, pateikti nuorodą į pagrindinį puslapį

Kaip atrodo vidutinė (Medium) kampanija su mumis?

Pirmoji SEO strategijos fazė

Kiekvienas klientas turi skirtingus biudžetus, tikslus ir ambicijas. Dėl šios priežasties nė viena kampanija nėra tokia pati, strategijos skiriasi iš esmės. Tačiau yra apibendrintas modelis/schema, kuris taikomas:

Pirmuosius kelis mėnesius dėmesys bus skiriamas SEO kampanijos tyrimams, strategijai, planavimui ir  vidiniam optimizavimui.

1 etapas: Pasitarkite su klientu

„SEO Agentūra Artsfera“ pakonsultuos su klientu, norėdamas išsamiai suprasti verslą; jo produktus ar paslaugas, tikslinę auditoriją. Kokios anksčiau buvo taikomos strategijos ir taktikos, ateities vizijos, dabartinė prekės ženklo padėtis ir t.t. Taip pat atliksime išsamią su svetaine susijusių trūkumų ir pagrindinių verslo rinkodaros tikslų peržiūra ateinantiems metams. 

2 etapas: Konkurencinės aplinkos tyrimai

SEO yra skaidrus mokslas. Tai reiškia, kad mūsų komanda gali peržiūrėti bet kurią svetainę ir išsiaiškinti, kodėl ji užima aukštesnę ar žemesnę vietą nei jūsų svetainė, kurie raktažodžiai nukreipia didžiausius srautus į konkurentų svetaines.

„SEO Agentūra Artsfera“ imsis konkurečių tyrimų, būdingų jūsų indusrijai/sektoriui, išsiaiškins, kas šiuo metu yra jūsų didžiausi konkurentai, kokias taktikas jie naudojo tam, kad būtų pirmieji. 

3 etapas: Vartotojų tyrimai

Pirmosiose dviejose stadijose įgytas žinias naudojame norėdami išsiaiškinti, kaip tikslinis vartotojas internete ieško kliento produktų ar paslaugų. Kaip sukurti kuo patogesnią internetinę svetainę, kuri didintų konversijų skaičių. 

4 etapas: Svetainių auditas

Atliksime išsamų svetainės auditą, kad nustatytume trūkumus ir ieškotume tobulinimo sričių. Auditas apima techninę ir turinio dalis. 

5 etapas: Raktinių žodžių tyrimas

„SEO Agentūra Artsfera“ naudos duomenis, gautus per pirmuosius keturis etapus, taip pat statistiką, įskaitant srauto apimtį, paieškos užklausas, kad sudarytų raktinių žodžių sąrašą, kuriuos naudosime stebėdami kampanijos eigą kaip vieną iš daugelio kampanijos KPI (Key Performance Indicators – Pagrindiniai Veiklos Indikatoriai).

6 etapas: Svetainės informacinė architektūra ir vartotojo patirties (UX ) apžvalga

„Seo Agentūra Artsfera“ apžvelgs svetainės informacijos architektūrą, konversijų rodiklius ir vartotojo patirtį, ištirs galimus patobulinimus, patyrę grafikos dizaineriai įgyvendins svetainės tobulinimo darbus.

7 etapas: Vidinis optimizavimas

Remdamasis pirmųjų šešių etapų rezultatais, „Seo Agentūra Artsfera“ galės planuoti ir įgyvendinti vidinį SEO optmizavimą, kuris apima šias sritis:

Svetainės struktūros/architektūros diegimas
META duomenų optimizavimas
Vidinių nuorodų teksto optimizavimas
Alt tag optimizavimas , o prireikus ir  NoScript optimizavimas
Kanoninės žymės (tikrinimas, įgyvendinimas ar pašalinimas)
Teisingas robots.txt įgyvendinimas
301 peradresavimo įgyvendinimas
404 klaidų ištaisymas
Svetainės žemėlapių optimizavimas
Netinkamo priekinio kodo ištaisymas
Ištaisyti kitas „Search Console“ pažymėtas priekinės srities klaidas, pvz., Suderinamumo su mobiliaisiais problemas arba lėtą krovimo laiką. 
Bet kokio papildomo SEO kodo, kurį mūsų specialitai laiko būtinu, sukūrimas ir įkėlimas

8 etapas: Turinio dublikatų pašalinimas

„SEO Agentūra Artsfera“ pašalins bet kokį pasikartojantį turinį iš svetainės.

9 etapas: Operatyvaus turinio kūrimas

„SEO Agentūra Artsfera“ turi didelę rašytojų komandą, kuri arba sukurs, arba konsultuos kuriant naują turinį.

10 etapas: Išorinių nuorodų analizė

„SEO Agentūra Artsfera“ išanalizuos kliento išorinių nuorodų rinkinį, turėdama tikslą identifikuoti nuorodų netinkamumą, kuris pažeidžia svetainės sveikatą. Netinkamos nuorodas  bus pašalintos arba atmestos. Remdamasis „Penguin 4.0“ atnaujinimu, „Google“ dabar nekreipia dėmesio į kai kurias netinkamas nuorodas, tiesiog pašalina reitingavimo veiksnius, kuriuos  tos nuorodos galėjo pasiūlyti, nebūtinai už tai būsite nubausti Google bauda (Google bauda yra pašalinimas iš paieškos rezultatų). 

11 etapas: Vidinių nuorodų analizė

Mes atliksime svetainės vidinės nuorodų struktūros peržiūrą, kad įsitikintume, jog nuorodų “sultys” yra paskirstomos prioritetiniuose puslapiuose, ir kad būtų apribotas nuorodų “sulčių” nutekėjimas į mažiau prioritetiniai puslapius.

12 etapas: „Google“ vietos verslo sąrašas

„SEO Agentūra Artsfera“ padės pateikti kliento “Google mano verslo” profilį, užtikrinant, kad jis būtų optimizuotas ir atnaujintas.

Ar norėtumėte išgirsti daugiau apie mūsų paslaugas? Pasiteiraukite šiandien, mes nekantraujame gauti jūsų žinutę.

Antroji SEO strategijos fazė

Užbaigus pirmąjį etapą, „SEO Agentūra Artsfera“ kampanijos dėmesį sutelks į svetainės domeno autoriteto didinimą. Mes tai darome kurdami išorines nuorodas bei palaikydami viešuosius ryšius su visuomene, kuriame informacinį ir įtraukiantį turinį, įgyvendindame struktūrizuotus duomenis (tokius kaip schema/JasonLD, Microdata) ir, galbūt, tam tikru mastu valdydami socialinius tinklus.

1 etapas: Nuorodų kūrimas

Išorinių nuorodų kūrimas yra nišinė internetinių ryšių su visuomene forma ir yra esminė SEO strategijos dalis. Dauguma agentūrų daro daug klaidų kurdami išorines nuorodas, o mes šioje vietoje atliekame savo darbą puikiai. 

2 etapas: Turinio kūrimas

„SEO Agentūra Artsfera“ nuolat pateiks prasmingą, įdomų ir patrauklų informacinį turinį kliento svetainėje.

3 etapas: Socialiniai tinklai

„SEO Agentūra Artsfera“ gali rekomenduoti nedidelę socialinių tinklų kampaniją, kad tiesiogiai palaikytų jūsų SEO rinkodaros strategiją. Mes nevykdome pilnos socialinių tinklų kampanijos. 

4 etapas: Struktūriniai duomenys / schemos žymėjimas

„SEO Agentūra Artsfera“ įdiegs struktūrizuotus duomenis ir (arba) schemos žymėjimą visoje svetainėje. Tai gali būti nuo: peržiūros schemos, vietinio verslo schemos, paslaugų schemos iki užsakytų sąrašų, tokios pat kaip schema, produkto schema, duomenų juostos schema ir dar daugiau, jeigu svetaines SEO strategija to reikalauja. Tai suteiks mūsų klientams geresnę galimybę pasirodyti turtinguose fragmentuose (pvz.: atsiliepimų žvaigždutės).

5 etapas: Turinio persipynimai

Svetainėje dažnai atsiranda turinys, konkuruojantis su kitu turiniu toj pačioj svetainėje. „SEO Agentūra Artsfera“ atliks išsamią svetainės turinio architektūros apžvalgą ir rekomenduos turinio pakeitimus, kad būtų atlieptos pagrindinės temos svarbiausiuose puslapiuose.

6 etapas: Vykdoma analitinė peržiūra

„SEO Agentūra Artsfera“ atidžiai stebės jūsų svetainės našumą. Mūsų išsamus požiūris ir analitika į duomenis leidžia mums aptikti subtilius vartotojų elgesio pokyčius jūsų svetainėje, leidžiant mums prireikus pritaikyti/pakeisti kampaniją.

7 etapas: Vykdomas konversijų rodiklio optimizavimas (CRO) ir UX optimizavimas

Remiantis mūsų analitine apžvalga, „SEO Agentūra Artsfera“ naudos „Google Tag Manager“ ir kitas įvykių stebėjimo bei vartotojų srautų stebėjimo formas. Visada siekiame pagerinti svetainės galimybes ir lankytojus paversti aktyviais klientais. Mes siekiame užfiksuoti, kaupti ir lankytoją paversti klientu skirtingais pikimo ciklo etapais. Jei norite sužinoti daugiau apie mūsų skaitmeninės rinkodaros paslaugas, nedvejodami susisiekite. O gal pirmiausia norėtumėte pamatyti kai kurias sėkmės istorijas? Turime kuo pasidalinti. Nesvarbu, ko ieškote, jei tai susiję su paieškos rinkodara, praneškite mums. Mes norėtume išgirsti iš jūsų! Pasaulis yra didelis, o tu nori būti viršuje. 

Kitos mūsų paslaugos

Visos mūsų marketingo kampanijos yra pritaikytos prie unikalių klientų poreikių ir dažniausiai apsijungia su kitomis paslaugomis.
e pasto marketingas

Elektroninių Parduotuvių kūrimas

Mūsų specializacija yra mažmeninės prekybos įmonių svetainių kūrima ir rinkodara. Nesvarbu, ar norite perkelti savo internetinį verslą į kitą lygį, ar tik pradedate veiklą internete, mes esame čia, kad padėtume jums klestėti

Internetinių svetainių kūrimas

Mes deriname aukščiausius UX standartus, skaitmeninį dizainą ir SEO strategiją prie jūsų prekės ženklo. Mūsų misija yra sukurti puslapius, kurie jaudina ir įkvepia.

Konversiju optimizacija

Konversijų Optimizacija (CRO)

CRO iš esmės yra būdas padidinti konversijų skaičių jūsų svetainėje, nedidinant lankytojų srauto. Kartais paprasčiausi dizaino sprendimai gali padidinti jūsų konversijas. Leiskite Jums parodyti stebuklus jūsų svetainėje.

Užpildykite šią trumpą formą

Susisieksime su jumis per 24 valandas