SEO AUDITAS

Jūsų kelias į viršų!

SEO Auditas & Techninis SEO

SEO Agentūra Artsfera siūlo nepriklausomus ir nešališkus svetainės auditus, kurių metu analizuojame jūsų svetainės būklę ir SEO kampaniją.

Mūsų SEO auditai apima visą techninio SEO spektrą: pradedant pagrindiniais analizuojamais raktiniais žodžiais, išorinių nuorodų testavimu. Įvertiname svetainės UX (kiek patogi svetainė vartotojui). Analizuojame informacijos architektūrą, struktūrizuotų duomenų naudojimą, turinio siuntimą, svetainių schemas, operacijų atlikimą ir kaip pateiktas informacinis turinys, techninis įgyvendinimas ir dar daugiau.

Mūsų auditai pateikia išsamias rekomendacijas, kaip efektyviausiai ir maximaliai pritaikyti  SEO kampanijas

Ko galite tikėtis is SEO audito?

Vykdydami SEO auditą, siekiame užtikrtinti, pateikta informacija bus lengvai suprantama, o rekomendacijos įgyvendintos. Suteiksime jums svarbių įžvalgų, kurių jūsų rinkodaros komandai reikia norint priimti jūsų verslui  tinkamus sprendimus. Įprastas svetainės SEO auditas apims:

 • Visos svetainės techninis auditas;
  Raktinių žodžių tyrimas ir rekomendacijos;
  Ribotas konkurentų tyrimas;
  Vidinės optimizacijos auditas;
  Turinio auditas ir rekomendacijos;
  Išorinių nuorodų auditas ir rekomendacijos; 
  Socialinių tinklų auditas ir rekomendacijos.

Užtikrinti Rezultatai

Mes turime laimingų klientų ratą ir pasiektus aukštus rezultatus. Mūsų paskirtas kampanijos specialistas bus pagrindinis jūsų kontaktas visoje jūsų PPC kampanijoje, leidžiančioje išsamiai suprasti apie jūsų kampanijos eigą, demografinius rodiklius, paieškos aplinką, tikslus ir rezultatus.

Kitos mūsų paslaugos

Visos mūsų marketingo kampanijos yra pritaikytos prie unikalių klientų poreikių ir dažniausiai apsijungia su kitomis paslaugomis.

Internetinių svetainių kūrimas

Puslapiai, kuriuos mes kuriame pritraukia daugiau lankytojų ir didina pardavimus.

Vartotojo kelionė (UX) ir Konversijų optimizacija (CRO)

Pakvieskite savo lankytojus į svetainę, kurios jie nepamirš. Puiki vartotojo kelionė lydi į didesnius pardavimus, o taip pat padeda pasiekti geresnių rezultatų paieškos sistemose.

Marketingas

Užsitikrinkite, kad jūsų verslas bus reikiamoje vietoje, reikiamu laiku. Mes galime jums padėti vystyti vietinį bei tarptautinį interneto marketingą.

Užpildykite šią trumpą formą

Susisieksime su jumis per 24 valandas