Raktinių žodžių tyrimas

Jūsų kelias į viršų!

Kas yra raktažodžių tyrimas

Raktinių žodžių tyrimas yra analizė kai išsiaiškiname ką vartotojas įveda į paieškos sistemą. Tai yra neatsiejama bet kurios SEO paslaugos dalis. Kad galėtume optimizuoti svetainę ar pradėti kampaniją, turime žinoti, kurie yra tinkami raktažodžiai, kuriuos reikia išbandyti. Tai reiškia ne tik vartotojų  srauto didinimą, bet ir tinkamo srauto generavimą – srautą, kuris virsta potencialiais klientais arba pardavimais.

Ne visada pakanka žinoti, ką nori įvertinti; turime žinoti, ko jūsų potencialūs klientai ieškotų norėdami rasti jūsų produktą ar paslaugą. Be to, raktinių žodžių tyrimai gali padėti atskleisti ieškančiojo ketinimus. Pvz., Kokius žodžius vartotojai naudoja ieškodami informacijos ir kokius žodžius jie naudoja norėdami įsigyti pirkinį? Skirtumas gali būti labai svarbus kuriant tinkamą jūsų svetainės srautą.

Raktažodžių tyrimas tai toks menas, kai turi nuspėti, ką vartotojas įves į paieškos sistemą, kad rastų būtent jūsų verslą. Raktinių žodžių tyrimą vykdome remdamiesi didžiuliais kiekiais duomenų, juk svarbu ne tik kiekybinis lankytojų skaičius, tačiau ir kokybinis.  Už vartotojo raktažodžių slepiasi intencija, ir jeigu teisingai atliepiame vartotojo intenciją, tai reiškia, kad laimėjome potencialų klientą. Tarkim raktažodis “dviratis” gali būti per ne lyg bendras, galbūt vartotojas nori sužinoti paskutines naujienas apie dviračius ir t.t Bet jeigu nusitaikome į raktažodžius “dviratis Šiauliuose arti manęs” tai reiškia kad vartotojo intencija yra pirkti dviratį. Priklausomai nuo to ar jūs rašote apie dviračių naujienas ar pardavinėjate dviračius, taip ir reiktų ir optimizuoti jūsų tinklapį. 

Raktinių žodžių tyrimai taip pat gali atskleisti spragas rinkoje ir netgi padėti numatyti paklausos pokyčius. Savo žinioje turime įvairių įrankių, kurie parodo žmonių, ieškančių tam tikro termino skaičių ir konkurenciją (iš jūsų konkurentų) aplink tą raktažodį. Taip pat galime pamatyti metines paieškos apimties tendencijas, kad padėtume jums laimėti SEO žaidimą!

„SEO Agentūra Artsfera“ gali padėti nustatyti raktinių žodžių paklausą jūsų rinkoje ir į kuriuos raktinius žodžius nukreipti trumpuoju, vidutiniu ir ilguoju laikotarpiu, kad gautumėte geriausią savo investicijų grąžą

Užtikrinti Rezultatai

Mes turime laimingų klientų ratą ir pasiektus aukštus rezultatus. Mūsų paskirtas kampanijos specialistas bus pagrindinis jūsų kontaktas visoje jūsų PPC kampanijoje, leidžiančioje išsamiai suprasti apie jūsų kampanijos eigą, demografinius rodiklius, paieškos aplinką, tikslus ir rezultatus.

Kitos mūsų paslaugos

Visos mūsų marketingo kampanijos yra pritaikytos prie unikalių klientų poreikių ir dažniausiai apsijungia su kitomis paslaugomis.
e pasto marketingas

Elektroninių Parduotuvių kūrimas

Mūsų specializacija yra mažmeninės prekybos įmonių svetainių kūrima ir rinkodara. Nesvarbu, ar norite perkelti savo internetinį verslą į kitą lygį, ar tik pradedate veiklą internete, mes esame čia, kad padėtume jums klestėti

Internetinių svetainių kūrimas

Mes deriname aukščiausius UX standartus, skaitmeninį dizainą ir SEO strategiją prie jūsų prekės ženklo. Mūsų misija yra sukurti puslapius, kurie jaudina ir įkvepia.

Konversiju optimizacija

Konversijų Optimizacija (CRO)

CRO iš esmės yra būdas padidinti konversijų skaičių jūsų svetainėje, nedidinant lankytojų srauto. Kartais paprasčiausi dizaino sprendimai gali padidinti jūsų konversijas. Leiskite Jums parodyti stebuklus jūsų svetainėje.

Užpildykite šią trumpą formą

Susisieksime su jumis per 24 valandas