Internetinės Parduotuvės Valdymas

Jūsų kelias į viršų!

Internetinė parduotuvė, kurią galite valdyti pats

Intuityvus ir patobulintas parduotuvių valdymas

Internetinės parduotuvės valdymas negali dar būti lengvesnis, mes sukursime jums parduotuvę kurią lengva naudoti.

Tvarkyti užsakymus paprasta, kaip 1-2-3, tiesiog spustelėkite „baigti“, kai jūsų užsakymas bus paruoštas. 

Kontroliuokite nustatymus – jeigu jums reikia pakeisti pristatymo, PVM ar  sąs. faktūras – pakeitimas yra paprastas ir intuityvus. 

Produktų valdymas – gaukite tiesioginį visų gaminių redagavimą ir valdymą.

Ataskaitų teikimas – turėdami didžiulį duomenų ir ataskaitų spektrą, gausite visą apžvalgą, kaip sekasi jūsų verslui ir kur galėtumėte patobulinti savo veiklą.

Mūsų sprendimai naudojami visame pasaulyje, pradedant nuo individualaus verslo ir baigiant didelėmis įmonėmis. Mes praleidome ne vienerius  metus atmetin4dami netinkamus įrankius ir metodus, kad savo klientams galėtume pasiūlyti  e-parduotuvę, kuri veiktų ir augtų kartu su jūsų įmone.

e parduotuviu kurimas

Išsamiai supraskite savo klientus

Ataskaitų teikimas ir lankytojų srauto analizė

Pakaks vos kelių minučių sužinoti kaip  veikia jūsų el. parduotuvė. Naudodami ataskaitų teikimo įrankius, kurie leidžia tiksliai pamatyti, kas parduodama ir iš kur atėjo klientai.

Ataskaitas galime patobulinti su „Google“ integraciją – turėdami daug lankytojų ir  duomenų, galite peržiūrėti klientų elgesį, tam kad pagerintumėte vartotojo  kelionę ir pirkimo įpročius.

Visi šie duomenys suteikia visiškai naują galimybę atrasti savo klientus ir juos išlaikyti. 

Automatizuotas užsakymo procesas ir parduotuvės nustatymai

Visiškai automatizuota e-Parduotuvė

E-paštas

Kiekvienoje užsakymo proceso dalyje jūsų klientas gaus pranešimus el. Paštu nuo užsakymo patvirtinimo iki pristatymo pranešimo. Jei norite, kad el. Laiškai būtų pažymėti jūsų prekės ženklu ir pritaikytu tekstu galima atlikti papildomą redagavimą*

Kuponai

Sukurkite bet kokį kuponų skaičių su įvairiais kriterijais, tokiais kaip visos parduotuvės nuolaida, vienos prekės ar krepšelio nuolaidos %. Be to, nustatykite galiojimo datas ir naudojimą. Galite pasirinkti neįtraukti -kai kurių produktų ar kategorijų.

Pritaikyti el.laiškai

Maxi planą pasirinkę klientai gali pritaikyti el.laiškus, kurie siunčiami klientams, pridėti papildomo turinio, susieti su svarbiomis jūsų svetainės dalimis ir suasmeninti kiekvieną el. Laišką, kad atitiktų jūsų pasirinktą įmonės stilių.

elektronine parduotuve

Užsakymų apžvalgos

Peržiūrėkite užsakymus viename lengvai skaitomame sąraše su spalvotomis piktogramomis, kad galėtumėte pamatyti, kurie užsakymai yra „Vykdomi“, „Sulaikyti“ ar „Užbaigti“. Pakeiskite užsakymų būseną vienu paspaudimu, visa kita yra automatizuota.

Pristatymas

Kontroliuokite galimus siuntimo būdus, pavyzdžiui, siūlykite vietines siuntas, nustatykite standartinį pristatymą, tarptautinį pristatymą ar net NEMOKAMĄ pristatymą, kai bus nupirkta prekių už tam tikrą sumą. Be to, išankstinio pristatymo modulis siūlo galimybę sukurti bet kokį produktų, šalių ir kt. siuntimo taisyklių skaičių.

PVM ir Mokesčiai

Nustatykite, kaip jūsų PVM ir mokesčiai tvarkomi jūsų svetainėje, pasirinkite šalių kodus ir taikykite sudėtinius PVM parametrus. Naudodami „Eksporto modulį“ * galite leisti užsienio užsakymams teisingai apskaičiuoti PVM.

Kiek kainuoja sukurti e-Parduotuvę?

Pasirinkite jūsų parduotuvės planą. Kaina priklauso nuo parduotuvės didumo. Juk ne tas pats, ar norite pradėti nuo “kioskelio” ar pastatyti supermarketą.

Mini

550
 • Neribotas produktų kiekis
 • Paprastas vidinis programos valdymas
 • Visi reikalingi įrankiai
 • Idealiai tinka pradedantiesiems
Popularus

Medium

1099
 • Neribotas produktų kiekis
 • Patobulintos produkto savybės
 • Neribotas kategorjų kiekis
 • Idealiai tinka augančiam ar vidutinio dydžio verslui
Popularus

Maxim

?
Priklauso nuo jūsų projekto dydžio
 • Neribotas produktų kiekis
 • Dar daugiau produkto savybių
 • Patobulinta vartotojų kelionė ir marketingas
 • Idealiai tinka didelėms įmonėms

Jūsų Komandos Nariai

Sukurkite ir priskirkite bet kokį skaičių vartotojų  prie savo parduotuvės „back office“, kiekvienas vartotojas gali turėti savo kontrolės lygį arba pasiekti tik tam tikras „back office“ dalis, todėl jiems bus lengviau dirbti, pvz.

Parduotuvės vadovas – visiška prieiga prie parduotuvės valdymo
Redaktorius – prieiga prie turinio / teksto
Bendraautorius – tinklaraščių paskelbimas ir rinkodara
SEO vadovas – prieiga prie meta turinio ir jo redagavimas


Naudodami patobulintus vartotojo profilius galite pridėti tiek narių ar vartotojų, kiek jums patinka, parinkčių yra begalė. 

Kas yra e-komercija?

 

Taigi, kas yra elektroninė prekyba? El. Prekyba – tai produkto, paslaugos ar bet kokio kito daikto, už kurį atsiskaitoma  internete. 

Paprastai žmonės galvoja, kad elektroninė prekyba yra tik apsipirkimas ir prekių pirkimas internetu, tačiau elektroninė prekyba apima

Prekių / gaminių pardavimą internetu
Parduodami bilietai į renginius
Rezervacija internetu
Parduodami skaitmeniniai atsisiuntimai, tokie kaip muzika ar PDF
Parduodami internetiniai kursai ar netgi universiteto paskaitos
Mokėjimas už langų valymą, automobilių plovimą ir kitą aptarnaujamą verslą

Taigi el. Prekyba nėra vien tik produkto pardavimas, ji apima didžiulį paslaugų pasirinkimą ir pasirinkimą, kaip parduoti internetu. Gavę šią teisę, galite skirtis tarp verslo plėtimo internete ar verslo praradimo.

Mes dirbame su šiomis platformomis

ekomersija e parduotuves kurimas
elektroniniu-parduotuvių-kūrimas
e-parduotuves kurimas

Kokia programinė įranga geriausia mano elektroninei parduotuvei sukurti?

Svarbus klausimas, kokia el. Prekybos sistema ar programinė įranga yra geriausia jūsų verslui ir kas jums atvers duris į sėkmę internete.

Kaip įmonė, mes specializuojamės visose platformose ir jos visos turi savų teigiamų ir neigiamų aspektų.

Kadangi kiekvienas klientas ir projektas yra skirtingi, nėra tikro paprasto atsakymo, kuri platforma yra geriausia, svarstant tinkamą variantą reikia atsižvelgti į daugelį veiksnių, gera pradžia yra atsakymas į kelis iš šių klausimų:

Kokio dydžio yra mano įmonė?
Ar aš  prekiauju tik internetu ar gyvai taip pat?
Kiek produktų aš turiu, ar aš esu vieno produkto įmonė, ar tai daug produktu turinti parduotuvė?
Tik Lietuvoje ar tarptautinis pardavimas?
Kiek darbuotojų naudosis adminitracijos prieiga?
Ar pats noriu redaguoti/kurti turinį?
Ar parduosiu individualiems asmenims ar įmonėms?
Ar parduosiu fizinius produktus ar tai bus paslaugos?

Atsakydami į šiuos klausimus galite susidaryti bendrą vaizdą, kaip jums reikia savo elektroninės prekybos platformos, kad ji galėtų veikti ir jums padėti. Jei jums reikia papildomos informacijos arba reikia aptarti jūsų reikalavimus, susisiekite su mumis ir mes mielai aptarsime toliau. 

Ar norėtumėte išgirsti daugiau apie mūsų paslaugas? Pasiteiraukite šiandien, mes nekantraujame gauti jūsų žinutę.

Koks jūsų e-parduotuvės tipas?

1. Verslas vartotojui (B2C), ko gero, labiausiai paplitusi elektroninės prekybos forma, B2C įmonės parduoda produktus vartotojams internete taip, kaip mažmenininkai tai daro pagrindinėje gatvėje. Norėdami sumokėti internetu, klientas naudoja kreditinę ar debeto kortelę, o prekės siunčiamos į kliento namus. 

2. Verslas verslui (B2B) Šio tipo elektroninė prekyba yra tokia, kai dvi bendrovės vykdo internetines operacijas; čia dažnai naudojamos sąskaitos faktūros ir speciali prekybos kainodara, ir dažnai naudoja masinį kiekį ar specialią kainą.

3. Vartotojas verslui (C2B) yra mažiau paplitusi el. Prekybos forma, tačiau populiarėja, tai tokia forma, kai vartotojai dažnai moka pinigus  bendrovei arba investuoja į verslą, tai kaip minios finansavimo (crowdfunding) paslauga.

4. Vartotojas vartotojui (C2C) prekyvietėse ir naudotos rūšies prekės parduodamos per vadinamuosius C2C sandorius, nors dažnai tai vyksta per trečiųjų šalių pardavėjų svetaines, tačiau tai vis tiek yra pardavimai iš vieno vartotojo kitam.

5. Verslas vyriausybei (B2G), kaip rašoma pavadinime, mokant vyriausybei už paslaugas ir (arba) mokėtinus pinigus, tai paprastai naudojama mokant už tokius dalykus kaip įmonės mokesčiai, PVM ir kitos operacijos, kai jūs mokate tiesiogiai vyriausybei.

6. Vartotojas – vyriausybei (C2G) – tai procesas, kai plačioji visuomenės dalis moka už paslaugas ar baudas tiesiogiai internetu, pavyzdžiui, Tarybos mokestį, vairuotojo pažymėjimą,  baudas už automobilių stovėjimą ir t.t.

Kitos mūsų paslaugos

Visos mūsų marketingo kampanijos yra pritaikytos prie unikalių klientų poreikių ir dažniausiai apsijungia su kitomis paslaugomis.

Internetinių svetainių kūrimas

Puslapiai, kuriuos mes kuriame pritraukia daugiau lankytojų ir didina pardavimus.

Vartotojo kelionė (UX) ir Konversijų optimizacija (CRO)

Pakvieskite savo lankytojus į svetainę, kurios jie nepamirš. Puiki vartotojo kelionė lydi į didesnius pardavimus, o taip pat padeda pasiekti geresnių rezultatų paieškos sistemose.

Marketingas

Užsitikrinkite, kad jūsų verslas bus reikiamoje vietoje, reikiamu laiku. Mes galime jums padėti vystyti vietinį bei tarptautinį interneto marketingą.

Tad ar pasiruošę pradėti savo eKomercijos verslą?

Užpildykite šią trumpą formą

Susisieksime su jumis per 24 valandas