Elektroninės parduotuvės savybės

Jūsų kelias į viršų!

Būkite pirmas savo industrijoje su efektyvia ir dinamiška el. parduotuve

Elektroninė parduotuvė bet kokio dydžio verslui

SEO agentūros Artsfera ekspertai dirbdami su jūsų projektu ne tik sukurs išskirtinį dizainą, taip pat užtikrins, kad e-parduotuvė bus suprojektuota taip, kad bus skatinami pardavimai, lengva vartotojo kelionė ir vidinis  funkcionalumas.

Ilgus metus bandydami skirtingus elektroninės prekybos modulius, mes sugebėjome sukurti patogias ir lengvai valdomas  e-parduotuves bet kokio dydžio verslui ar produktų asortimentui.

Jūsų investicijos tikrai atsipirks, bendradarbiaujant su mumis jums tikrai nereikia “apiplėšti” banko, kad galėtumėte sukurti savo verslą. 

Tvarkykitės patys – sukursime taip, kad bus lengva valdyti.

Visos funkcijos yra sukurtos tam, kad užtikrintumėte maksimalią investicijų grąžą.

Žemiau sužinokite apie pagrindines savybes, į kurias atsižvelgiama kiekviename projekte, su kuriuo dirbame, ir tai, kas mus išskiria iš kitų elektroninės prekybos svetainių kūrėjų. 

Pasirinkite teisingai

Tinkamas el. parduotuvės  sukūrimas yra sudėtingas kelias.  Mes dirbame su mažais užsakymais ir didelias vardais Europoje.

Savo įmonės kelyje bendradarbiavome su pirmaujančiais prekės ženklais ir produktų novatoriais. 

Dirbdami su mumis galite tikėtis realių ir pastovių rezultatų. 

Mes priimame kiekvieną projektą asmeniškai ir tikimės užmegzti bendradarbiavimo ryšius, o ne tik sukurti jums  elektroninę parduotuvę. Jūsų verslo sėkmė yra mūsų sėkmė!

Kodėl verta rinktis SEO agentūrą Artsfera?

Pilnai automatizuotas užsakymo procesas. 

e-Parduotuvės dizainas

Jums pateiksime pritaikytą modernų dizainą, tam kad galėtumėte sėkmingai konkuruoti savo pramonės šakoje. 

e-Parduotuvės valdymas

Palengvinsime jums gyvenimą, nes mūsų kurtos e-parduotuves lengva valdyti, todėl galite susikoncentruoti savo verslo vystymui. 

Produktai

Begalinės galimybės parduoti bet kokį produktą, bet kam, bet kur ir bet kada. Sistema leidžia lengvai kontroliuoti prekių asortimentą.

Apmokėjimas internetu

Mokėjimas internetu yra paprastas ir saugus. Mes dirbame su pagrindiniais Lietuvos ir  Pasaulio mokėjimo paslaugų teikėjais ir integruojame juos tiesiai į jūsų el. parduotuvę.

Paslaugų palyginimas

Nors kiekvienas projektas yra skirtingas, mes sukūrėme keletą pavyzdžių paketų, kad galėtumėte susidaryti bendrą vaizdą apie išlaidas ir įtrauktas funkcijas.

Preliminari kaina

Mes kiekvieno projekto imamės labai rimtai. Jūs galite apskaičiuoti kiek maždaug kainuos jūsų projektas. Pasirinkite skaičiuoklę žemiau. 

INFORMACIJA RUOŠIAMA

Kiek kainuoja sukurti e-Parduotuvę?

Pasirinkite jūsų parduotuvės planą. Kaina priklauso nuo parduotuvės didumo. Juk ne tas pats, ar norite pradėti nuo “kioskelio” ar pastatyti supermarketą.

Mini

550
 • Neribotas produktų kiekis
 • Paprastas vidinis programos valdymas
 • Visi reikalingi įrankiai
 • Idealiai tinka pradedantiesiems
Popularus

Medium

1099
 • Neribotas produktų kiekis
 • Patobulintos produkto savybės
 • Neribotas kategorjų kiekis
 • Idealiai tinka augančiam ar vidutinio dydžio verslui
Popularus

Maxim

?
Priklauso nuo jūsų projekto dydžio
 • Neribotas produktų kiekis
 • Dar daugiau produkto savybių
 • Patobulinta vartotojų kelionė ir marketingas
 • Idealiai tinka didelėms įmonėms

Ko galite tikėtis iš mūsų?

Kuriame ir plėtojame elektroninės komercijos tinklalapius įvairaus dydžio įmonėms, pradedant StratUp ir baigiant stambiais verslo klientais.

Stulbinantis ir unikalus dizainas, todėl tapsite savo pramonės ekspertais

Dar didesnė produktų ir užsakymų vidaus turinio kontrolė
Rinkodara ir SEO moduliai padedantys susirasti jūsų verslą
Neribotas puslapių, produktų ir pardavimų skaičius, todėl ramiai stebėkite, kaip auga jūsų el. Prekybos parduotuvė.
Mes dirbame orientuodamiesi į klientą, todėl kiekviena mūsų kuriama el. parduotuvė yra skirta pardavimui, naudinga navigacija ir kliento kelionė dar labiau palengvina pardavimus.

Jūsų el. Prekybos svetainėje bus naujausias internetinių svetainių dizainas kartu su intuityvia turinio valdymo sistema, leidžiančia lengvai valdyti ir plėsti savo el. parduotuvę.

Dizainas

Kiekvienas sprendimas suteikia jūsų svetainei unikalų vaizdą, papildydamas jūsų produktų asortimentą, mes suprojektuojame jūsų e-parduotuvę, kad ji atitiktų jūsų industriją, kai kursime jūsų parduotvę, galite įsitraukti tiek, kiek norite, taigi gausite maksimaliai atitinkančią jūsų norus svetainę.

E-Parduotuvė bet kuriam verslui

Mūsų e-prekybos dizainerių komanda kuria internetines parduotuves įvairioms įmonėms ir dydžiams visoje Europos Sąjungoje. Mes pritaikome svetainę, kad pasiektume geriausių rezultatų jūsų klientams ir jūsų įmonės tikslams. Mūsų tikslas yra įsitikinti, kad maksimaliai išnaudojate savo parduotuvių galimybes

Galinga elektroninės prekybos rinkodara

Pripažinkime juk nėra prasmės kurti el. parduotuvę, jei niekas negali jūsų rasti. Mes turime daugybę standartinių funkcijų, kurios padės jūsų svetainei rasti „Google“, visiškai kontroliuodamos SEO ir naudodamos įvairius rinkodaros įrankius. Mes žinome kaip pasiekti 1-ąjį puslapį.

elektronine parduotuve

Internetinės svetainės dizainas ir CMS

Kiekviena el. parduotuvė sukurta naudojant naujausias CMS technologijas, todėl jūs galite turėti kelis vartotojus, parduotuvių vadovus ir darbuotojus, kurie gali pridėti, taisyti ir ištrinti produktus naudodami mūsų turinio valdymo sistemą. Padarome internetines parduotuves tikrai galingomis, tačiau lengvai naudojamomis.

Prisitaikančios el.parduotuvės

Mūsų elektroninės prekybos parduotuvės ne tik reaguoja į jautrumą, bet ir yra pritaikomos, tai reiškia kad jūsų el. parduotuvė veiks bet kuriame įrengenyje - plančetėje, telefone, kompiuteryje taip pat mes pristatome geriausią vartotojo kelionę , mes rimtai vertiname „mKomercija“ (mobilioji komercija), siūlydami klientams dar lengvesnius pirkimo būdus.

Mūsų dizaineriai

Mes įsikūrę Lietuvoje ir Jungtinėje Kralystėje, pristatome projektus klientams visoje Europoje. Jūsų svetainių kūrimą valdys darbuotojai, turintys ilgametę patirtį elektroninėje komercijoje. Mūsų įkūrėjas yra sėkmingai dirbančių el. parduotuvių savininkas, todėl esate gerose rankose

Kas yra e-komercija?

 

Taigi, kas yra elektroninė prekyba? El. Prekyba – tai produkto, paslaugos ar bet kokio kito daikto, už kurį atsiskaitoma  internete prekyba. 

Paprastai žmonės galvoja, kad elektroninė prekyba yra tik apsipirkimas ir prekių pirkimas internetu, tačiau elektroninė prekyba apima

Prekių / gaminių pardavimą internetu
Parduodami bilietai į renginius
Rezervacija internetu
Parduodami skaitmeniniai atsisiuntimai, tokie kaip muzika ar PDF
Parduodami internetiniai kursai ar netgi universiteto paskaitos
Mokėjimas už langų valymą, automobilių plovimą ir kitą aptarnaujamą verslą

Taigi el. Prekyba nėra vien tik produkto pardavimas, ji apima didžiulį paslaugų pasirinkimą. 

Kokia programinė įranga geriausia mano elektroninei parduotuvei sukurti?

Svarbus klausimas, kokia el. Prekybos sistema ar programinė įranga yra geriausia jūsų verslui ir kas jums atvers duris į sėkmę internete.

Kaip įmonė, mes specializuojamės visose platformose ir jos visos turi savų teigiamų ir neigiamų aspektų.

Kadangi kiekvienas klientas ir projektas yra skirtingi, nėra tikro paprasto atsakymo, kuri platforma yra geriausia, svarstant tinkamą variantą reikia atsižvelgti į daugelį veiksnių, gera pradžia yra atsakymas į kelis iš šių klausimų:

Kokio dydžio yra mano įmonė?
Ar aš  prekiauju tik internetu ar gyvai taip pat?
Kiek produktų aš turiu, ar aš esu vieno produkto įmonė, ar tai daug produktu turinti parduotuvė?
Tik Lietuvoje ar tarptautinis pardavimas?
Kiek darbuotojų naudosis adminitracijos prieiga?
Ar pats noriu redaguoti/kurti turinį?
Ar parduosiu individualiems asmenims ar įmonėms?
Ar parduosiu fizinius produktus ar tai bus paslaugos?

Atsakydami į šiuos klausimus galite susidaryti bendrą vaizdą, kaip jums reikia savo elektroninės prekybos platformos, kad ji galėtų veikti ir jums padėti. Jei jums reikia papildomos informacijos arba reikia aptarti jūsų reikalavimus, susisiekite su mumis ir mes mielai aptarsime toliau. 

Mes dirbame su šiomis platformomis

ekomersija e parduotuves kurimas
elektroniniu-parduotuvių-kūrimas
e-parduotuves kurimas

Ar norėtumėte išgirsti daugiau apie mūsų paslaugas? Pasiteiraukite šiandien, mes nekantraujame gauti jūsų žinutę.

Koks jūsų e-parduotuvės tipas?

1. Verslas vartotojui (B2C), ko gero, labiausiai paplitusi elektroninės prekybos forma, B2C įmonės parduoda produktus vartotojams internete taip, kaip mažmenininkai tai daro pagrindinėje gatvėje. Norėdami sumokėti internetu, klientas naudoja kreditinę ar debeto kortelę, o prekės siunčiamos į kliento namus. 

2. Verslas verslui (B2B) Šio tipo elektroninė prekyba yra tokia, kai dvi bendrovės vykdo internetines operacijas; čia dažnai naudojamos sąskaitos faktūros ir speciali prekybos kainodara, ir dažnai naudoja masinį kiekį ar specialią kainą.

3. Vartotojas verslui (C2B) yra mažiau paplitusi el. Prekybos forma, tačiau populiarėja, tai tokia forma, kai vartotojai dažnai moka pinigus  bendrovei arba investuoja į verslą, tai kaip minios finansavimo (crowdfunding) paslauga.

4. Vartotojas vartotojui (C2C) prekyvietėse ir naudotos rūšies prekės parduodamos per vadinamuosius C2C sandorius, nors dažnai tai vyksta per trečiųjų šalių pardavėjų svetaines, tačiau tai vis tiek yra pardavimai iš vieno vartotojo kitam.

5. Verslas vyriausybei (B2G), kaip rašoma pavadinime, mokant vyriausybei už paslaugas ir (arba) mokėtinus pinigus, tai paprastai naudojama mokant už tokius dalykus kaip įmonės mokesčiai, PVM ir kitos operacijos, kai jūs mokate tiesiogiai vyriausybei.

6. Vartotojas – vyriausybei (C2G) – tai procesas, kai plačioji visuomenės dalis moka už paslaugas ar baudas tiesiogiai internetu, pavyzdžiui, Tarybos mokestį, vairuotojo pažymėjimą,  baudas už automobilių stovėjimą ir t.t.

Kitos mūsų paslaugos

Visos mūsų marketingo kampanijos yra pritaikytos prie unikalių klientų poreikių ir dažniausiai apsijungia su kitomis paslaugomis.

Internetinių svetainių kūrimas

Puslapiai, kuriuos mes kuriame pritraukia daugiau lankytojų ir didina pardavimus.

Vartotojo kelionė (UX) ir Konversijų optimizacija (CRO)

Pakvieskite savo lankytojus į svetainę, kurios jie nepamirš. Puiki vartotojo kelionė lydi į didesnius pardavimus, o taip pat padeda pasiekti geresnių rezultatų paieškos sistemose.

Marketingas

Užsitikrinkite, kad jūsų verslas bus reikiamoje vietoje, reikiamu laiku. Mes galime jums padėti vystyti vietinį bei tarptautinį interneto marketingą.

Tad ar pasiruošę pradėti savo eKomercijos verslą?

Užpildykite šią trumpą formą

Susisieksime su jumis per 24 valandas