Kiek kainuoja sukurti e-parduotuvę?

Jūsų kelias į viršų!

Būkite pirmas savo industrijoje su efektyvia ir dinamiška el. parduotuve

ELEKTRONINĖS PARDUOTUVĖS BET KOKIO DYDŽIO VERSLUI

Tinkamas el. parduotuvės  sukūrimas yra sudėtingas kelias.  Mes dirbame su mažais užsakymais ir didelias vardais Europoje.

Savo įmonės kelyje bendradarbiavome su pirmaujančiais prekės ženklais ir produktų novatoriais. 

Dirbdami su mumis galite tikėtis realių ir pastovių rezultatų. 

Mes priimame kiekvieną projektą asmeniškai ir tikimės užmegzti bendradarbiavimo ryšius, o ne tik sukurti jums  elektroninę parduotuvę. Jūsų verslo sėkmė yra mūsų sėkmė!

Palyginkite e-Parduotuvės kainas ir funkcijas

Kiekvienas projektas yra individualus todėl ir kaina skiriasi. Internetinėje erdvėje kaip ir realiame gyvenime tai priklauso nuo jūsų projekto dydžio, sudėtingumo ir funkcionalumo. 

Jei jūs tik pradėjote ieškoti jums tinkančio varianto ir tik pradedate žengti pirmuosius žingsnius mes suprantame kad visa ši informacija gali pasirodyti perteklinė ir varginanti, todėl mes labai rekomenduojame užsisakyti nemokamą konsultaciją ir pasitarti su mūsų ekspertais. 

 Ar jūs norite sukurti daugiafunkcinę parduotuvę su dešimtimis ar net šimtais kategorijų?  Ar jūs esate smulkus verslas ir orientuojatės į vieną produktą ar paslaugą? Palyginkite elektroninės parduotuvės kainą žemiau. Jei turite klausimų ar norite užsisakyti mūsų paslaugas, maloniai prašome susisiekti užpildžius kontaktinę formą aukščiau. 

Kitos mūsų paslaugos

Visos mūsų marketingo kampanijos yra pritaikytos prie unikalių klientų poreikių ir dažniausiai apsijungia su kitomis paslaugomis.

Internetinių svetainių kūrimas

Puslapiai, kuriuos mes kuriame pritraukia daugiau lankytojų ir didina pardavimus.

Vartotojo kelionė (UX) ir Konversijų optimizacija (CRO)

Pakvieskite savo lankytojus į svetainę, kurios jie nepamirš. Puiki vartotojo kelionė lydi į didesnius pardavimus, o taip pat padeda pasiekti geresnių rezultatų paieškos sistemose.

Marketingas

Užsitikrinkite, kad jūsų verslas bus reikiamoje vietoje, reikiamu laiku. Mes galime jums padėti vystyti vietinį bei tarptautinį interneto marketingą.

Užpildykite šią trumpą formą

Susisieksime su jumis per 24 valandas