Elektroninių parduotuvių dizainas

Jūsų kelias į viršų!

Teisingai sukurta e-Parduotuvė

Stulbinantis dizainas ir neįtikėtinas funkcionalumas

Visi mūsų el.  parduotuvių dizainai yra pritaikyti prie jūsų, ir jūsų klientų poreikių. Turėdama ilgametę patirtį to, kas veikia, o kas neveikia, kiekviena kliento kelionės dalis yra sukurta taip, kad būtų padidintas pardavimo potencialas.

Naršymas – pagrindinis mūsų tikslas paversti jūsų lankytoją klientu.

Aišku ir paprasta – stulbinantis dizainas, tačiau paprastas naudoti. Visada siekiame, kad lankytojas lengvai surastų tai ko nori.

Produktų paieška ir filtrai – įsitikinkite, kad visus jūsų produktus randama patogiausiu būdu. 

Viskas vienoje vietoje – kad klientai galėtų rasti viską, ko reikia  apsipirkimui, mes pasirūpiname, kad visa įmanoma informacija būtų lengvai prieinama.

Labai daug kas priklauso nuo dizaino jūsų el. parduotuvėje, tai gali lemti jūsų verslo sėkmę arba žlugimą. Mes dirbame su daugeliu įmonių, produktų tipų, turime unikalių išsamių žinių ir realios patirties, kas veikia, todėl galime tai pritaikyti ir jūsų verslui.

e parduotuviu kurimas

Gera pradžia pusė darbo

Dizaino procesas

Prieš pradedant dizaino darbus turime išsamiai išsiaikinti jūsų verslo prigimtį ir tikslus, kad galėtume sukurti jums elektroninę parduotuvę kuri maksimaliai atliepia jūsų lūkesčius ir tarnautų jums daugelį metų. 

Iš pradžių nusibrėžiame geriausią kelią tikslui pasiekti – tai kombinacija iš to kas jums patinka, kaip jūs įsivaizduojate savo parduotuvę, gal turite pavyzdžių, kurie jus įkvepia, arba galime pradėti ir nuo tuščio popieriaus lapo. 

Remdamiesi ilgamete patirtimi patarsime, kas veikia geriausiai, ir pasiūlysime alternatyvų, kad gautume geriausius rezultatus iš jūsų el. parduotuvės, vadovaudamiesi išbandytų projektavimo metodais mes pateiksime el. Prekybos svetainę,  kuri neštų investicijų grąžą. 

Jūsų internetinė vitrina

Sukurkite teisingai kad iš jūsų pirktų!

Dizaino procesas

Jūsų elektroninės parduotuvės dizainas bus unikalus. Kurdami inernetines parduotuves mes remiames ilgamete patirtimi tam, kad užtikrintume maximalią investicijų gąžą ir jūsų verslo matomumą.

optimizavimas mobiliesiems

eKomersiijos įmonės vis daugiau parduoda mobiliaisiais telefonais, tad ir jūsų e-Praduotuvė turėtų būti pritaikyta prie skirtingų modelių ir skirtingų įrenginių, mūsų kuriamos svetainės be išimties yra pritaikytos mobiliesiems telefonams užtikriname sklandžią ir malonią vartotojo kelionę link checkout puslapio.

SEO & META

Mūsų sukurtas dizainas yra greičio ir stiliaus derinys, kuris pradžiugins visus vartotojus ir padės SEO, visi puslapiai yra gražiai užkoduoti, kad būtų pasiekti optimalūs SEO rezultatai.

elektronine parduotuve

Jūsų Prekės ženklas

Mes didžiuojamės, kad kurdami e-parduotuvę jums mes galime pristatyti jūsų prekės ženklą geriausiu įmanomu būdu. Mes sukurime jums unikalią ir modernią e-parduotuvę, kuria jūs galėsite didžiuotis.

E-Parduotuvės platforma

Daugelį metų mes dirbome su skirtingomis platformomis, galite pasikliauti mumis, kad sukursime jums funkcionalią e-parduotuvę. Dirbame su mažais projektais iki nepaprastai kompleksiškų sprendimų. Mes dirbame su WooCommercem Magneto ir t.t.

Daugiakalbė svetainė

Jeigu jums reika sukurti daugiakalbę svetainę skirtingoms rinkoms tai ne problema, galime išplėsti jūsų svetainę, kad pateiktume išverstas versijas arba pritaikyti skirtingas versijas didmenininkams.

Ir vis dėl to viskas dėl vartotojo!

Viena pagrindinių klaidų e-Komersijoje, kaip pradedate ‘stumti’ paslaugą ar produktą matydami visa tai tik per savo prekės ženklo prizmę. 

Mums, kaip autsaideriams, paprasčiau paržiūrėti į jūsų  prekės ženklą ir gaminių asortimentą iš kito kampo, mes matome, kaip reikia pristatyti produktą ir ko jūsų vartotojas iš tiesų ieško.

Žinodami e-Komersijos pardavimo metodus, mes sukuriame  el. Prekybos svetaines, kurių paskirtis – didinti pardavimus, įgyti  lojalius klientus kurie gryžtų pas jus  ir tiesiog  leisti klientams džiaugtis perkant iš jūsų.

Leiskite savo vartotojams sužinoti kokie jūs kieti!

Kiek kainuoja sukurti e-Parduotuvę?

Pasirinkite jūsų parduotuvės planą. Kaina priklauso nuo parduotuvės didumo. Juk ne tas pats, ar norite pradėti nuo “kioskelio” ar pastatyti supermarketą.

Mini

550
 • Neribotas produktų kiekis
 • Paprastas vidinis programos valdymas
 • Visi reikalingi įrankiai
 • Idealiai tinka pradedantiesiems
Popularus

Medium

1099
 • Neribotas produktų kiekis
 • Patobulintos produkto savybės
 • Neribotas kategorjų kiekis
 • Idealiai tinka augančiam ar vidutinio dydžio verslui
Popularus

Maxim

?
Priklauso nuo jūsų projekto dydžio
 • Neribotas produktų kiekis
 • Dar daugiau produkto savybių
 • Patobulinta vartotojų kelionė ir marketingas
 • Idealiai tinka didelėms įmonėms

Elektroninių parduotuvių kūrimas ir dizainas

Mūsų komanda daugelį metų kuria elektronines parduotuves. Turėdami šias žinias ir prieigą prie daugelio el. parduotuvių turinio valdymo sistemų galime pasiūlyti jums tinkamą sprendimą jūsų įmonei ir biudžetui. Kiekvienoje svetainėje yra visi įrankiai, kurių reikia norint sėkmingai vykdyti internetinę parduotuvę, ir rinkodaros funkcijas, padedančios augti ir padidinti pardavimus.

Jei ieškote naujausio ir geriausio el. parduotuvės dizaino, tuomet turėtumėte pasikalbėti su mumis, visos mūsų svetainių versijos yra:

Unikalus elektroninės parduotuvės dizaino pritaikyto jūsų įmonei
Visos funkcijos, kurių reikia norint sėkmingai veikti internetinėje prekyboje
Integracija su mokėjimo priėmėjais (Paysera, PayPal, Debetinė/ Kredito kortelėmis)
Prieglobos ir techninės pagalbos galimybės
Pirmaujanti architektūra su įrodytais natūraliais SEO rezultatais

Ko galite tikėtis iš mūsų?

Kuriame ir plėtojame elektroninės komercijos tinklalapius įvairaus dydžio įmonėms, pradedant StratUp ir baigiant stambiais verslo klientais.

Stulbinantis ir unikalus dizainas, todėl tapsite savo pramonės ekspertais

Dar didesnė produktų ir užsakymų vidaus turinio kontrolė
Rinkodara ir SEO moduliai padedantys susirasti jūsų verslą
Neribotas puslapių, produktų ir pardavimų skaičius, todėl ramiai stebėkite, kaip auga jūsų el. Prekybos parduotuvė.
Mes dirbame orientuodamiesi į klientą, todėl kiekviena mūsų kuriama el. parduotuvė yra skirta pardavimui, naudinga navigacija ir kliento kelionė dar labiau palengvina pardavimus.

Jūsų el. Prekybos svetainėje bus naujausias internetinių svetainių dizainas kartu su intuityvia turinio valdymo sistema, leidžiančia lengvai valdyti ir plėsti savo el. parduotuvę.

Kas yra e-komercija?

 

Taigi, kas yra elektroninė prekyba? El. Prekyba – tai produkto, paslaugos ar bet kokio kito daikto, už kurį atsiskaitoma  internete. 

Paprastai žmonės galvoja, kad elektroninė prekyba yra tik apsipirkimas ir prekių pirkimas internetu, tačiau elektroninė prekyba apima

Prekių / gaminių pardavimą internetu
Parduodami bilietai į renginius
Rezervacija internetu
Parduodami skaitmeniniai atsisiuntimai, tokie kaip muzika ar PDF
Parduodami internetiniai kursai ar netgi universiteto paskaitos
Mokėjimas už langų valymą, automobilių plovimą ir kitą aptarnaujamą verslą

Taigi el. Prekyba nėra vien tik produkto pardavimas, ji apima didžiulį paslaugų pasirinkimą ir pasirinkimą, kaip parduoti internetu. Gavę šią teisę, galite skirtis tarp verslo plėtimo internete ar verslo praradimo.

Mes dirbame su šiomis platformomis

ekomersija e parduotuves kurimas
elektroniniu-parduotuvių-kūrimas
e-parduotuves kurimas

Kokia programinė įranga geriausia mano elektroninei parduotuvei sukurti?

Svarbus klausimas, kokia el. Prekybos sistema ar programinė įranga yra geriausia jūsų verslui ir kas jums atvers duris į sėkmę internete.

Kaip įmonė, mes specializuojamės visose platformose ir jos visos turi savų teigiamų ir neigiamų aspektų.

Kadangi kiekvienas klientas ir projektas yra skirtingi, nėra tikro paprasto atsakymo, kuri platforma yra geriausia, svarstant tinkamą variantą reikia atsižvelgti į daugelį veiksnių, gera pradžia yra atsakymas į kelis iš šių klausimų:

Kokio dydžio yra mano įmonė?
Ar aš  prekiauju tik internetu ar gyvai taip pat?
Kiek produktų aš turiu, ar aš esu vieno produkto įmonė, ar tai daug produktu turinti parduotuvė?
Tik Lietuvoje ar tarptautinis pardavimas?
Kiek darbuotojų naudosis adminitracijos prieiga?
Ar pats noriu redaguoti/kurti turinį?
Ar parduosiu individualiems asmenims ar įmonėms?
Ar parduosiu fizinius produktus ar tai bus paslaugos?

Atsakydami į šiuos klausimus galite susidaryti bendrą vaizdą, kaip jums reikia savo elektroninės prekybos platformos, kad ji galėtų veikti ir jums padėti. Jei jums reikia papildomos informacijos arba reikia aptarti jūsų reikalavimus, susisiekite su mumis ir mes mielai aptarsime toliau. 

Ar norėtumėte išgirsti daugiau apie mūsų paslaugas? Pasiteiraukite šiandien, mes nekantraujame gauti jūsų žinutę.

Koks jūsų e-parduotuvės tipas?

1. Verslas vartotojui (B2C), ko gero, labiausiai paplitusi elektroninės prekybos forma, B2C įmonės parduoda produktus vartotojams internete taip, kaip mažmenininkai tai daro pagrindinėje gatvėje. Norėdami sumokėti internetu, klientas naudoja kreditinę ar debeto kortelę, o prekės siunčiamos į kliento namus. 

2. Verslas verslui (B2B) Šio tipo elektroninė prekyba yra tokia, kai dvi bendrovės vykdo internetines operacijas; čia dažnai naudojamos sąskaitos faktūros ir speciali prekybos kainodara, ir dažnai naudoja masinį kiekį ar specialią kainą.

3. Vartotojas verslui (C2B) yra mažiau paplitusi el. Prekybos forma, tačiau populiarėja, tai tokia forma, kai vartotojai dažnai moka pinigus  bendrovei arba investuoja į verslą, tai kaip minios finansavimo (crowdfunding) paslauga.

4. Vartotojas vartotojui (C2C) prekyvietėse ir naudotos rūšies prekės parduodamos per vadinamuosius C2C sandorius, nors dažnai tai vyksta per trečiųjų šalių pardavėjų svetaines, tačiau tai vis tiek yra pardavimai iš vieno vartotojo kitam.

5. Verslas vyriausybei (B2G), kaip rašoma pavadinime, mokant vyriausybei už paslaugas ir (arba) mokėtinus pinigus, tai paprastai naudojama mokant už tokius dalykus kaip įmonės mokesčiai, PVM ir kitos operacijos, kai jūs mokate tiesiogiai vyriausybei.

6. Vartotojas – vyriausybei (C2G) – tai procesas, kai plačioji visuomenės dalis moka už paslaugas ar baudas tiesiogiai internetu, pavyzdžiui, Tarybos mokestį, vairuotojo pažymėjimą,  baudas už automobilių stovėjimą ir t.t.

Kitos mūsų paslaugos

Visos mūsų marketingo kampanijos yra pritaikytos prie unikalių klientų poreikių ir dažniausiai apsijungia su kitomis paslaugomis.

Internetinių svetainių kūrimas

Puslapiai, kuriuos mes kuriame pritraukia daugiau lankytojų ir didina pardavimus.

Vartotojo kelionė (UX) ir Konversijų optimizacija (CRO)

Pakvieskite savo lankytojus į svetainę, kurios jie nepamirš. Puiki vartotojo kelionė lydi į didesnius pardavimus, o taip pat padeda pasiekti geresnių rezultatų paieškos sistemose.

Marketingas

Užsitikrinkite, kad jūsų verslas bus reikiamoje vietoje, reikiamu laiku. Mes galime jums padėti vystyti vietinį bei tarptautinį interneto marketingą.

Tad ar pasiruošę pradėti savo eKomercijos verslą?

Užpildykite šią trumpą formą

Susisieksime su jumis per 24 valandas