El parduotuvės produktų Valdymas

Jūsų kelias į viršų!

Elektroninės parduotuvės produktų valdymas

Pridėkite ir redaguokite produktus vienoje vietoje

Jūsų produktai yra pagrindinė jūsų el. parduotuvės dalis, galimybė lengvai redaguoti savo produktus reiškia, kad mažiau eikvosite savo laiko redaguodami produktus ir daugiau laiko skirsite vystyti verslą.

Pridėkite produktų, ištrinkite produktus ar padarykite jų kopijas, tokiu būdu palengvinant panašių produktų sukūrimą jūsų svetainėje.

Masinio redaktoriaus modulis leidžia jums redaguoti tūkstančius produktų vienu metu, per kelias sekundes galite padaryti didelius pakeitimus.

Nustatykite produktų kategorijas ir (arba) priskirkite prekės ženklą, sukurkite patobulintą produktų filtravimą, kad klientai galėtų lengviau rasti jūsų gaminius. 

Parduokite fizinius, skaitmeninius ar virtualius produktus – naudodami mūsų sukurtas el. parduotuves  galite parduoti bet kokio tipo gaminius.

Pridėti produktus paprasta

Parduokite bet kokias prekes ar paslaugas

Produktų tipai

Naudodamiesi mūsų sukurta elektronine parduotuve galite parduoti daugybę skirtingų rūšių produktų, pradedant paprastais, kintamais ir baigiant skaitmeniniais atsisiuntimais ar bet kokiu visų šių produktų deriniu.

CSV & XML Eksportas/Importas

„Eksporto / importo“ modulis yra tobulas, kai reikia importuoti didelius kiekius duomenų. Puikus įrankis masiniam importui, pradedantiesiems nuo vienkartinių operacijų iki planuojamo tiekėjo duomenų katalogizavimo.

Patobulinti kintamieji produktai

Reikia pasiūlyti kelis produktų pasirinkimus? ne problema, mūsų kuriamose el. svetainėse galite pridėti kiek norite spalvų, dydžių ar bet kokių kitų variantų savo gaminiams.

elektronine parduotuve

Rekomenduokite

Padidinkite pardavimus automatiškai sugeneravę produktus kurie papildytų jau išsirinktą perkę. Pavyzdžiui jei vartotojas išsirinko šaukštus, kodėl gi nepasiūlius nusipirtki ir derančias šakutes.

Kategorijų rūšiavimas

Produktai gali būti lengvai surūšiuoti į kategorijas, kiekvienas produktas gali prikalusyti vienai ar kelioms kategorijoms. O kategorijos skirstomos hierachiškai.

Galinga skaitmeninė rinkodara

Pripažinkime juk nėra prasmės kurti el. parduotuvę, jei niekas negali jūsų rasti. Mes turime daugybę standartinių funkcijų, kurios padės jūsų svetainei rasti „Google“, visiškai kontroliuodamos SEO ir naudodamos įvairius rinkodaros įrankius. Mes žinome kaip pasiekti 1-ąjį puslapį.

e parduotuviu kurimas

Intergruota filtravimo sistema

Lengva, paprasta ir greita

Vienas pagrindinių pardavimų generavimo būdų yra greitas ir patogus lankytojo nukreipimas link norimo produkto.  Integruota paieškos ir filtravimo sistema leis gretai surasti ir:

Filtruoti pagal kainą – kad klientai galėtų rasti produktus pagal savo biudžetą.
Filtruoti pagal atributą – atributai yra tokie pasirinkimai kaip dydis ar spalva, klientai gali pasirinkti visus mėlynos spalvos gaminius arba visus 10 dydžio
Filrtuoti pagal prekės ženklą – kad klientai galėtų tiesiog pamatyti produktus pagal jų pasirinktą prekės ženklą pvz.: Adidas
Produkto kategorija – rodyti visą kategorijų sąrašą.

Produktų filtrų parinktys gali būti rodomos įvairiais pritaikytais būdais: nuo šoninės juostos ekranų iki išskleidžiamos antraštės parinkčių. Mūsų komanda jums gali pasiūlyti lengviausią produktų pasirinkimą tinkančią jūsų svetainei.

Kiek kainuoja sukurti e-Parduotuvę?

Pasirinkite jūsų parduotuvės planą. Kaina priklauso nuo parduotuvės didumo. Juk ne tas pats, ar norite pradėti nuo “kioskelio” ar pastatyti supermarketą.

Mini

550
 • Neribotas produktų kiekis
 • Paprastas vidinis programos valdymas
 • Visi reikalingi įrankiai
 • Idealiai tinka pradedantiesiems
Popularus

Medium

1099
 • Neribotas produktų kiekis
 • Patobulintos produkto savybės
 • Neribotas kategorjų kiekis
 • Idealiai tinka augančiam ar vidutinio dydžio verslui
Popularus

Maxim

?
Priklauso nuo jūsų projekto dydžio
 • Neribotas produktų kiekis
 • Dar daugiau produkto savybių
 • Patobulinta vartotojų kelionė ir marketingas
 • Idealiai tinka didelėms įmonėms

Elektroninių parduotuvių kūrimas ir dizainas

Mūsų komanda daugelį metų kuria elektronines parduotuves. Turėdami šias žinias ir prieigą prie daugelio el. parduotuvių turinio valdymo sistemų galime pasiūlyti jums tinkamą sprendimą jūsų įmonei ir biudžetui. Kiekvienoje svetainėje yra visi įrankiai, kurių reikia norint sėkmingai vykdyti internetinę parduotuvę, ir rinkodaros funkcijas, padedančios augti ir padidinti pardavimus.

Jei ieškote naujausio ir geriausio el. parduotuvės dizaino, tuomet turėtumėte pasikalbėti su mumis, visos mūsų svetainių versijos yra:

Unikalus elektroninės parduotuvės dizaino pritaikyto jūsų įmonei
Visos funkcijos, kurių reikia norint sėkmingai veikti internetinėje prekyboje
Integracija su mokėjimo priėmėjais (Paysera, PayPal, Debetinė/ Kredito kortelėmis)
Prieglobos ir techninės pagalbos galimybės
Pirmaujanti architektūra su įrodytais natūraliais SEO rezultatais

Ko galite tikėtis iš mūsų?

Kuriame ir plėtojame elektroninės komercijos tinklalapius įvairaus dydžio įmonėms, pradedant StratUp ir baigiant stambiais verslo klientais.

Stulbinantis ir unikalus dizainas, todėl tapsite savo pramonės ekspertais

Dar didesnė produktų ir užsakymų vidaus turinio kontrolė
Rinkodara ir SEO moduliai padedantys susirasti jūsų verslą
Neribotas puslapių, produktų ir pardavimų skaičius, todėl ramiai stebėkite, kaip auga jūsų el. Prekybos parduotuvė.
Mes dirbame orientuodamiesi į klientą, todėl kiekviena mūsų kuriama el. parduotuvė yra skirta pardavimui, naudinga navigacija ir kliento kelionė dar labiau palengvina pardavimus.

Jūsų el. Prekybos svetainėje bus naujausias internetinių svetainių dizainas kartu su intuityvia turinio valdymo sistema, leidžiančia lengvai valdyti ir plėsti savo el. parduotuvę.

Dizainas

Kiekvienas sprendimas suteikia jūsų svetainei unikalų vaizdą, papildydamas jūsų produktų asortimentą, mes suprojektuojame jūsų e-parduotuvę, kad ji atitiktų jūsų industriją, kai kursime jūsų parduotvę, galite įsitraukti tiek, kiek norite, taigi gausite maksimaliai atitinkančią jūsų norus svetainę.

E-Parduotuvė bet kuriam verslui

Mūsų e-prekybos dizainerių komanda kuria internetines parduotuves įvairioms įmonėms ir dydžiams visoje Europos Sąjungoje. Mes pritaikome svetainę, kad pasiektume geriausių rezultatų jūsų klientams ir jūsų įmonės tikslams. Mūsų tikslas yra įsitikinti, kad maksimaliai išnaudojate savo parduotuvių galimybes

Galinga elektroninės prekybos rinkodara

Pripažinkime juk nėra prasmės kurti el. parduotuvę, jei niekas negali jūsų rasti. Mes turime daugybę standartinių funkcijų, kurios padės jūsų svetainei rasti „Google“, visiškai kontroliuodamos SEO ir naudodamos įvairius rinkodaros įrankius. Mes žinome kaip pasiekti 1-ąjį puslapį.

elektronine parduotuve

Internetinės svetainės dizainas ir CMS

Kiekviena el. parduotuvė sukurta naudojant naujausias CMS technologijas, todėl jūs galite turėti kelis vartotojus, parduotuvių vadovus ir darbuotojus, kurie gali pridėti, taisyti ir ištrinti produktus naudodami mūsų turinio valdymo sistemą. Padarome internetines parduotuves tikrai galingomis, tačiau lengvai naudojamomis.

Prisitaikančios el.parduotuvės

Mūsų elektroninės prekybos parduotuvės ne tik reaguoja į jautrumą, bet ir yra pritaikomos, tai reiškia kad jūsų el. parduotuvė veiks bet kuriame įrengenyje - plančetėje, telefone, kompiuteryje taip pat mes pristatome geriausią vartotojo kelionę , mes rimtai vertiname „mKomercija“ (mobilioji komercija), siūlydami klientams dar lengvesnius pirkimo būdus.

Mūsų dizaineriai

Mes įsikūrę Lietuvoje ir Jungtinėje Kralystėje, pristatome projektus klientams visoje Europoje. Jūsų svetainių kūrimą valdys darbuotojai, turintys ilgametę patirtį elektroninėje komercijoje. Mūsų įkūrėjas yra sėkmingai dirbančių el. parduotuvių savininkas, todėl esate gerose rankose

Kas yra e-komercija?

 

Taigi, kas yra elektroninė prekyba? El. Prekyba – tai produkto, paslaugos ar bet kokio kito daikto, už kurį atsiskaitoma  internete. 

Paprastai žmonės galvoja, kad elektroninė prekyba yra tik apsipirkimas ir prekių pirkimas internetu, tačiau elektroninė prekyba apima

Prekių / gaminių pardavimą internetu
Parduodami bilietai į renginius
Rezervacija internetu
Parduodami skaitmeniniai atsisiuntimai, tokie kaip muzika ar PDF
Parduodami internetiniai kursai ar netgi universiteto paskaitos
Mokėjimas už langų valymą, automobilių plovimą ir kitą aptarnaujamą verslą

Taigi el. Prekyba nėra vien tik produkto pardavimas, ji apima didžiulį paslaugų pasirinkimą ir pasirinkimą, kaip parduoti internetu. Gavę šią teisę, galite skirtis tarp verslo plėtimo internete ar verslo praradimo.

Kokia programinė įranga geriausia mano elektroninei parduotuvei sukurti?

Svarbus klausimas, kokia el. Prekybos sistema ar programinė įranga yra geriausia jūsų verslui ir kas jums atvers duris į sėkmę internete.

Kaip įmonė, mes specializuojamės visose platformose ir jos visos turi savų teigiamų ir neigiamų aspektų.

Kadangi kiekvienas klientas ir projektas yra skirtingi, nėra tikro paprasto atsakymo, kuri platforma yra geriausia, svarstant tinkamą variantą reikia atsižvelgti į daugelį veiksnių, gera pradžia yra atsakymas į kelis iš šių klausimų:

Kokio dydžio yra mano įmonė?
Ar aš  prekiauju tik internetu ar gyvai taip pat?
Kiek produktų aš turiu, ar aš esu vieno produkto įmonė, ar tai daug produktu turinti parduotuvė?
Tik Lietuvoje ar tarptautinis pardavimas?
Kiek darbuotojų naudosis adminitracijos prieiga?
Ar pats noriu redaguoti/kurti turinį?
Ar parduosiu individualiems asmenims ar įmonėms?
Ar parduosiu fizinius produktus ar tai bus paslaugos?

Atsakydami į šiuos klausimus galite susidaryti bendrą vaizdą, kaip jums reikia savo elektroninės prekybos platformos, kad ji galėtų veikti ir jums padėti. Jei jums reikia papildomos informacijos arba reikia aptarti jūsų reikalavimus, susisiekite su mumis ir mes mielai aptarsime toliau. 

Mes dirbame su šiomis platformomis

ekomersija e parduotuves kurimas
elektroniniu-parduotuvių-kūrimas
e-parduotuves kurimas

Ar norėtumėte išgirsti daugiau apie mūsų paslaugas? Pasiteiraukite šiandien, mes nekantraujame gauti jūsų žinutę.

Koks jūsų e-parduotuvės tipas?

1. Verslas vartotojui (B2C), ko gero, labiausiai paplitusi elektroninės prekybos forma, B2C įmonės parduoda produktus vartotojams internete taip, kaip mažmenininkai tai daro pagrindinėje gatvėje. Norėdami sumokėti internetu, klientas naudoja kreditinę ar debeto kortelę, o prekės siunčiamos į kliento namus. 

2. Verslas verslui (B2B) Šio tipo elektroninė prekyba yra tokia, kai dvi bendrovės vykdo internetines operacijas; čia dažnai naudojamos sąskaitos faktūros ir speciali prekybos kainodara, ir dažnai naudoja masinį kiekį ar specialią kainą.

3. Vartotojas verslui (C2B) yra mažiau paplitusi el. Prekybos forma, tačiau populiarėja, tai tokia forma, kai vartotojai dažnai moka pinigus  bendrovei arba investuoja į verslą, tai kaip minios finansavimo (crowdfunding) paslauga.

4. Vartotojas vartotojui (C2C) prekyvietėse ir naudotos rūšies prekės parduodamos per vadinamuosius C2C sandorius, nors dažnai tai vyksta per trečiųjų šalių pardavėjų svetaines, tačiau tai vis tiek yra pardavimai iš vieno vartotojo kitam.

5. Verslas vyriausybei (B2G), kaip rašoma pavadinime, mokant vyriausybei už paslaugas ir (arba) mokėtinus pinigus, tai paprastai naudojama mokant už tokius dalykus kaip įmonės mokesčiai, PVM ir kitos operacijos, kai jūs mokate tiesiogiai vyriausybei.

6. Vartotojas – vyriausybei (C2G) – tai procesas, kai plačioji visuomenės dalis moka už paslaugas ar baudas tiesiogiai internetu, pavyzdžiui, Tarybos mokestį, vairuotojo pažymėjimą,  baudas už automobilių stovėjimą ir t.t.

Kitos mūsų paslaugos

Visos mūsų marketingo kampanijos yra pritaikytos prie unikalių klientų poreikių ir dažniausiai apsijungia su kitomis paslaugomis.

Internetinių svetainių kūrimas

Puslapiai, kuriuos mes kuriame pritraukia daugiau lankytojų ir didina pardavimus.

Vartotojo kelionė (UX) ir Konversijų optimizacija (CRO)

Pakvieskite savo lankytojus į svetainę, kurios jie nepamirš. Puiki vartotojo kelionė lydi į didesnius pardavimus, o taip pat padeda pasiekti geresnių rezultatų paieškos sistemose.

Marketingas

Užsitikrinkite, kad jūsų verslas bus reikiamoje vietoje, reikiamu laiku. Mes galime jums padėti vystyti vietinį bei tarptautinį interneto marketingą.

Tad ar pasiruošę pradėti savo eKomercijos verslą?

Užpildykite šią trumpą formą

Susisieksime su jumis per 24 valandas