Elektroninio Pašto Marketingas

Jūsų kelias į viršų!

Elektroninio Pašto Rinkodara

El. Pašto rinkodara tapo kur kas daugiau nei jūs manote. Net ir paprastas pasveikinimo el. Paštas gali padidinti pajamas iki 320%, žinoma,  jei naudojama tinkama strategija, kūrybinis vykdymas ir teisingos sistemos.

Esame kompetetinga  skaitmeninės reinkodaros  agentūra, leiskite parodyti jums  galingus rezultatus jūsų versle.

Mažos Investicijos - Didelė Grąža

Dabar el. Pašto rinkodara yra sudėtingesnė ir galingesnė nei bet kada anksčiau ir siūlo rinkodaros specialistams labai didelę investicijų grąžą, paprastai duodančią 40: 1 grąžą.

El. Pašto rinkodara yra esminis skaitmeninės rinkodaros kanalas. Tai ne tik greitas, pigus ir labai pelningas marketingo kanalas, bet ir puikus santykių su klientais kūrimo ir palaikymo įrankis. El. Paštas skatina vartotojus dar kartą apsilankyti jūsų svetainėje ir reguliariai pasižvalgyti po jūsų siūlomus produktus ar paslaugas.

Skaitmeninės rinkodaros asociacija teigia, kad 66% klientų perka dėl el. Pašto rinkodaros pranešimo. Ataskaitoje nurodoma, kad el. Paštas yra 40 kartų efektyvesnis nei „Facebook“ ir „Twitter“. 

El. Pašto Paslaugos

Pasirinkite SEO Agentūros Artsfera el. Pašto rinkodarą ir būkite ramūs, kad jūsų el. Pašto adresai yra visiškai tinkami ir atitinka BDAR.

Kuriame akį traukiančias el. Pašto rinkodaros kampanijas ir turime 5 metų patirtį tai sėkmingai darydami. 

Leiskite mums pasirūpinti, kad būtų sukurtos individualizuotos ir segmentuotos žinutės, skirtos konkrečioms auditorijos grupėms, kad būtų pasiektas didžiausias atsakymų procentas ir investicijų grąža. 

Užtikrinti Rezultatai

Mes turime laimingų klientų ratą ir pasiektus aukštus rezultatus. Mūsų paskirtas kampanijos specialistas bus pagrindinis jūsų kontaktas visoje jūsų PPC kampanijoje, leidžiančioje išsamiai suprasti apie jūsų kampanijos eigą, demografinius rodiklius, paieškos aplinką, tikslus ir rezultatus.

Kaip mes dirbame

Strateginis Planavimas

Mes kruopščiai išanalizuojame jūsų duomenų bazę, kad galėtume suprasti jūsų klientų asmenybes ir tai, kaip galime suskirstyti jūsų auditoriją į segmentus efektyviausiai komunikacijai. Mes galime padėti sukurti jūsų bendravimo toną ir užprogramuoti automatizavimo schemas, kad jūsų klientai visada sužinotų apie jūsų vykdomas akcijas, nuolaidų kuponus ir t.t.

A-B Testavimas

Kliento gyvenimo ciklo supratimas yra labai svarbus norint nustatyti komunikacijos procesą. Siekdami maksimaliai padidinti savo rezultatus, plėtojame jūsų kampanijas pritaikydami išskirtinį turinį ir A / B testavimą.

CRM Intergracija

Galime integruoti bet kokią CRM platformą, kad padidintume jūsų turinio pritaikymą ir analizę. Tai leidžia mums supaprastinti jūsų komunikaciją ir užmegzti prasmingesnius ryšius su jūsų vartotojais.

el pašto maretingas

Suasmeninimas

Pasinaudokite savo vartotojo duomenimis, suasmenindami savo el. Pašto pranešimus, kad galėtumėte aktyviau įsitraukti ir įgytumėte pasitikėjimo bei lojalumą. Pritaikykite savo produktus ar paslaugas prie vartotojo poreikių. Būkite naudingi savo vartotojiems. Viena didžiausių marketingistų klaidų, kai siunčiamas tas pats laiškas visai duomenų bazei.

Marketingo Automatizacija

El. Pašto automatizavimas gali duoti rezultatų miegant. Siųskite e-laiškus savo vartotojams tinkamu metu, naudodami paskatas ir progresyvius įtikinimo metodus, kad padidintumėte savo investicijų grąža.

Segmentacija

Sukūręs konkrečias klientų grupes, pagrįstas tam tikru elgesiu ar interesais, jūsų verslas gali pagerinti atsakymo ir interakcijos procentus. Didelių duomenų analizė pagerina rinkodaros automatizavimo kanalus ir sukuria labai aktualius ir savalaikius ryšius.

Kitos mūsų paslaugos

Visos mūsų marketingo kampanijos yra pritaikytos prie unikalių klientų poreikių ir dažniausiai apsijungia su kitomis paslaugomis.
e pasto marketingas

Elektroninių Parduotuvių kūrimas

Mūsų specializacija yra mažmeninės prekybos įmonių svetainių kūrima ir rinkodara. Nesvarbu, ar norite perkelti savo internetinį verslą į kitą lygį, ar tik pradedate veiklą internete, mes esame čia, kad padėtume jums klestėti

Internetinių svetainių kūrimas

Mes deriname aukščiausius UX standartus, skaitmeninį dizainą ir SEO strategiją prie jūsų prekės ženklo. Mūsų misija yra sukurti puslapius, kurie jaudina ir įkvepia.

Konversiju optimizacija

Konversijų Optimizacija (CRO)

CRO iš esmės yra būdas padidinti konversijų skaičių jūsų svetainėje, nedidinant lankytojų srauto. Kartais paprasčiausi dizaino sprendimai gali padidinti jūsų konversijas. Leiskite Jums parodyti stebuklus jūsų svetainėje.

Užpildykite šią trumpą formą

Susisieksime su jumis per 24 valandas